gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Çantaların Sapları Uzadı

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

yandan çantalar yandan çanta asmalı okul çantaları asmalı çantalar çanta modelleri Uzun saplı yandan asmalı çantalar çok moda hem şıklığından hemde sportif giyimden vazgeçemeyen melişler için değişik çanta seçenekleri

latin bunu beğendi.
  2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Çantaların Sapları Uzadı
    evet bu çantaları kullanmak daha rahat oluyo sağol pasim:)

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

koyduğunuz çanta resimleri

Bence koyduğunuz çanta resimleri çok az vehiç güzel değil
    GÜZEL modeller geleck mi??????????

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    pasikam harika bunlar bayıldım ... özellikleee [​IMG]

latin bunu beğendi.
  5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    İşte benim gibi çanta taşımayı sevmeyenler için bunlar biçilmiş kaftan doğrusu.:)

6. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    çook güzeller pasi ellerine sağlık

Çantaların Sapları Uzadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaz tatili bir hafta uzadı

Yaz tatili bir hafta uzadı

yaz tatili ile ilgili yazılar 2009/2010 eğitim yılı 18 Haziran'da kapanıyor buna göre 13 Eylül'de açılması planlanan okulların 20 Eylül'da açılacağı bildirildi yani anlıyacağınız yaz tatili bir hafta uzadı arkadaşlar=) 18 Haziran'da kapanacak olan ilköğretim okullarının ve liselerin açılış tarihi 13 Eylül'den 20 Eylül'e alındı Tarih değişikliğine gerekçe olarak Ramazan Bayramı’nın 9-11...
  2. Neden sabun?

Neden sabun?

sabun resmi sabun resimleri neden temizleyicidir Neden Sabun? - Sağlığımız İçin Sabun sabuntemizlik için temizlik ise sağlığımız için gerekli melişlerimiz.... :D * Yüzlerce yıldır güvenle kullandığımız sabunun hammaddesi yağ ve kostiktir. * Petro-kimyasal temizleyicilerin aksine sabun oldukça güvenli ve saf bir temizleyicidir. * Zararlı kimyasallar ve kanserojen maddeler içermez. *...
  3. Sabun ki ne sabun..

Sabun ki ne sabun..

Evlerde en çok kullanılan süs eşyası modellerinden sabunluk ev süsleri yeni sezonda firmaları tarafından üretilen farklı modelleri ile karşımıza çıkıyorlar… İşte yeni sezon sabunluk modellerinden bazıları.. çok şeker görünüyorlar..
  4. Beyaz sabun

Beyaz sabun

işte arkadaslar beyaz sabunun farkı :D:D eskilerin alışkanlıgı olan beyaz sabun bizi nelerden kurtarıyor ben sacımı sıyaha boyadım nasıl bır hata yapdıysam ve ruh gibi oldum kücük bır arastırma yaptım kı sacı yıpratmadan acan tek şey beyaz sabun gercektende ıkı haftadır kullanıyorum(sacımı keçe gıbı yaptı ama ) gercektende buyuk fark var arada 2 3 ton actı sacımı sızde benım gıbı sacınızın...
  5. adet günüm uzadı

adet günüm uzadı

eylül 13 de evlendım ağustos ayına kadar duzenli 30 günde adet goruyodum.son 3 aydır adet aralığım 36-37 güne uzadı .bunun sebebı ne olablır .bebek ıstyoruz ayrıca,ıdrar yolu ılthabı var kımı sıtede hamılelk ıcın sorun degıl yazıyo kımısınde hamılelık oranını yok denecek kadar aza ındırıır dıyo.Neye ınansam bılemıyorum :) :(

Sayfayı Paylaş