gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

çantanı seç;)

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çantanı seç;)

:şey: acaba hepsini seçsem olrmuuuu:D
    emeğine sağlık canımm

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

oyyy kıyamam ehpsii senin olsunnnnnnnn:salıncak:

4. ZiLaN

ZiLaN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bunu seçtim ben

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

hepsını alabılırmıyım:D

çantanı seç;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıyafet Seçimi

Kıyafet Seçimi

Kısa boy, dar omuzlar, geniş kalçalar...Herkesin bir kusuru var! Önemli olan bu“Kusurlarınızı kapatabileceğiniz püf noktaları neler?”, “ten ve saç renginize en yakışan renkler hangileri?” ve “çalışıyorsanız, gardırobunuzda neler olmalı?” gibi soruların cevapları. KISA BOYLUYSANIZ... Pantolon: Eğer vücudunuzun üst kısmını uzun göstermek istiyorsanız düşük belli pantolonlar tercih etmelisiniz....
  2. Eş Seçimi

Eş Seçimi

Eş Seçimi Hayatımızın önderi Hz. Peygamberimiz, “Evlenirken eşini seçmede çok dikkatli olun. Denginizle evlenin. Çocuklarınızı da dengiyle evlendirin. Çünkü huy ve karakter soya çeker” buyuruyor. Rivayet edilen hadisler bu kadarla kalmıyor, bir diğerinde “Hayrı ve iyiliği güzel yüzlülerin yanında arayın” buyuruyor. Demek ki eş seçiminde, kesinleştirimiş ve sınırlanmış pencerelerden bakmak,...
  3. Çantanı Vücuduna Göre Seç

Çantanı Vücuduna Göre Seç

Çanta, kıyafeti tamamlayan en önemli aksesuarlardan biridir. O yüzden araştırarak, kendine uygun şık ve kullanışlı bir çanta seçmelisin. Çanta alışverişini yaparken, ilk gördüğün çanta yerine mümkün olduğunca çok seçenek gördükten sonra karar vermelisin. Çantayı bir jean alıyor gibi deneyip; ayna karşısında nasıl göründüğüne bakmalısın. Alacağın çanta bir sonraki sezon demode olabileceği...
  4. Mango Çantalarınızı Siz Seçin

Mango Çantalarınızı Siz Seçin

mango, mango çanta modelleri, mango çanta modelleri 2011, çanta modelleri ve fiyatları, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Mango 2011 Çanta modellerini sizlerle paylaşıyoruz melekler. Mango çanta modelleri ile http://www.meleklermekani.com/populer-markalar-hakkinda/198114-mango-sonbahar-kis-koleksiyonu.html güzel kombinler oluşturabilir yada...
  5. seçim

seçim

eski erkek arkadaşımla 4 yıl çıktık fakat değerimi bilmediği için ayrılma kararı aldık ben bi şeyleri zorlasamda ayrılığımız dahi birbirimizden habersiz oldu. Şimdi yeni bir ilişkim var 5 aydır çok mutluyum bir kez bile kavga etmedik ve erkek arkadaşımın beni sevdiğine inanıyorum. ancak eski sevgilim mesaj attı ailesinin bana değer verdiğini söyledi ve sanırsam benim değerimide anladı bu...

Sayfayı Paylaş