gebe
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Çantanızı elinizde tutun! El çantası trendi büyüyor 2010

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

El çantaları küçük olabilir ama, artık onlar çok büyük bir trend.

İster minicik, ister dev gibi, her model ve tarzdaki el çantaları bu yıl her yerde.

Normalde el çantaları akşamları çıkarken yanınıza sadece rujunuzu ve kredi kartınızı aldığınız durumlarda kullanılırdı. Şimdiyse içine cüzdanınızı, cep telefonunuzu ve birkaç küçük şeyi daha alacak kadar büyüyüp günlük hayata hızlı bir giriş yaptılar. Modaya uymak istiyorsanız, mutlaka bu çantalardan birini edinmelisiniz.​

El çantalarının bazılarının içinde zincir de bulunuyor. Böylece ilerde onları çapraz asabilirsiniz (Evet, çapraz çanta modası da yolda!).

İşte, moda ve trendleri yakından takip edenler için Louis Vuitton, Fendi, Marc Jakobs, Jimmy Choo, Chloe, Christian Louboutin, Accessorize, Bottega Venata, Mudo Accessoires, Banana Republic, LK Bennett, Devi Kroell gibi markalardan derlediğimiz birbirinden şık ve çekici el çantası modelleri…

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Hepsiii çok güzeller gerçekten hayatım teşekkürler

Çantanızı elinizde tutun! El çantası trendi büyüyor 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tut Elimi...

Tut Elimi...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tut Elimden

Tut Elimden

Umudum var duy sesimi Bu sevda bu sevda bitmez bu sevda.. Umudum var duy sesimi Bu sevda bu sevda bitmez bu sevda.. Umudum var Tut elimi Vuslat yakindir ey sevgili Umudum var yarinlarla Vuslata inan ki az zaman var Umudum var bin sevda boyu Kır zincirlerini Gel benimle Sevda bir umut Hasret bir umut "Sev" dedi Tanri bana Sevdim iste.. Aglama N'olur gül yarim Can...
  3. elimi tut

elimi tut

Çocukken düştüğünüzü ve canınızın yandığını anımsıyor musunuz? Annenizin acinizi hafifletmek icin yaptiklarini animsiyor musunuz? Annem Grace Rose beni hemen kucaklar, yatagina goturup oturtur ve "aciyan" yerimi operdi. Sonra da yatakta yanima oturur, elimi ellerinin arasina alir ve "canin yaninca elimi sIk, o zaman sana seni ne kadar cok sevdigimi soyleyecegim" derdi....
  4. Örgüden el çantası yapımı

Örgüden el çantası yapımı

çanta yapımı modelleri el örgüsü çanta yapımı el çantası yünden çantası Malzemeler nako merino yün ve tığ no 4. İlk olarak 40 zincir çekeceksiniz. Daha sonra iki sıra ikili trabzan yapacaksınız. 3. sırada 13 adet ikili trabzan yapacaksınız. 17 zincir çekilip batırılacak. Tekrar 13 adet ikili trabzan yaparak sırayı bitireceksiniz. 4. sırada 13 adet ikili trabzan yapacaksınız ve çektiğiniz...

Sayfayı Paylaş