gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çantanızı Kendi Ellerinizle Yapın İşte El Yapımı Çantalar

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

el yapımı kumaş çantalar El Yapımı Çantalar El Yapımı Çanta modelleri

Sevgili melekler, kendi çantanızı kendi ellerinizle yapmak ister misiniz ? Eğer dikiş dikmek hoşunuza gidiyorsa, el sanatları konusunda yetenekliyim diyorsanız gayet uygun bir maliyetle kendinize çeşit çeşit çantalar dikebilirsiniz. İşte size ilham verebilecek el yapımı kumaş çantalar.. :)

Çantanızı Kendi Ellerinizle Yapın İşte El Yapımı Çantalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. el işi çantam

el işi çantam

arkadaşlar bu benim el işi çantam kendim ördüm,ben ilk gördüğümde çok beğendim sizde beğenirsiniz umarım...
  2. el yapımı çantalar

el yapımı çantalar

el yapımı çanta modelleri el yapımı çantalar kot çantalar çanta süsleme
  3. El işi göz nuru çantalar

El işi göz nuru çantalar

el isi göz nuru el işi göz nuru elişi göznuru ışını oyunu ışını oyunları Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 813x630 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
  4. Kendi el becerinizle ayna yapmak isterseniz işte yapımı

Kendi el becerinizle ayna yapmak isterseniz işte yapımı

ayna yapmak ahşap ayna yapımı yapımı video el aynalar mozaik El becerilerini seviyorsanız işte size el becerinizi gösterebileceğiniz bir işlem mozaik ayna yapımı.İster banyonuz,dilerseniz çocuk odası için hazırlayabilirsiniz arkadaşlar... Gerekli malzemeler: Kare şeklinde bir ahşap plaka, Askı, yine kare bir ayna, küçük mozaik parçalar, yapıştırıcı özellikli derz dolgu, spatula ve kumaş...
  5. Evde Kendi Ellerinizle Hamburger Yapımı

Evde Kendi Ellerinizle Hamburger Yapımı

Ev Yapımı Hamburger Tarifi Ev Yapımı Hamburger Nasıl Yapılır Sevgili melekler, çocukların en sevdiği yemek genelde hamburger ve patates kızartmasıdır. Fast food gıdaların ne kadar zararlı olduklarını da hepimiz biliyoruz. Ancak arada bir de olsa çocuklara hamburger yemeleri konusunda izin verebiliriz. Peki ya işi daha da sağlıklı hale getirsek ve hamburgeri evde kendimiz hazırlasak onlara...

Sayfayı Paylaş