gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cantuğ Turay Kaç Yaşında

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Cantuğ Turay Kaç Yaşında arkadaşalr merak ettim bu çocuk kaç yaşında acaba oldukça karizma yaşıda genç gibi ama sanki yaşını göstermiyor :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cantuğ Turay Kaç Doğumlu,

Doğum Tarihi : 14 Mayıs 1984
    Doğum Yeri : Ankara
    Doğduğu Ülke : Türkiye
    Eğitimi: Hacettepe Ünv. Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü
    Boyu : 178cm

14 Mayıs 1984 Ankara doğumlu H.Ü.Devlet konservatuvarı mezunudur..bizim evin halleri dizisinde Rüzgar rolünü canlandırmıstır..Bir dönem Trt'de de gezi-yorum adlı bir belgeselinde sunuculuğunu yapmıştır.."Son Kuşlar" adlı tiyatro oyununda da rol almıştır.Ritüel sanat merkezinde peynirli yumurta adlı oyununda rol almıstır.. ve halen Deniz yıldızı dizisinde MeLih karakterini canlandırmaktadır..

Cantuğ Turay Kaç Yaşında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaç yaşında?

kaç yaşında?

kaç yaşındasınız sorusuna 22 yaşında sayılırım cevabını veren bir kişi şu açıklamalarda bulunmuştur: cumartesi ve pazar günleri çalışmayıp dinlendiğim için bu iki günü hesaba dahil etmedim çok stresli olduğum pazartesi günlerinin sayısını ise %50 arttırarak hesapladım. bu kişinin gerçek yaşı kaçtır ?
  2. Cantuğ Turay! bizim evin hallerinin rüzgarı

Cantuğ Turay! bizim evin hallerinin rüzgarı

cantuğ turay bizim evin halleri cantuğ turay bizim evin halleri rüzgar cantug
  3. Kaç yaşınızdasınız

Kaç yaşınızdasınız

İşte size eğlenceli bir pazar testi Sol ayağınızın üzerinde tek ayak durun Sağ bacağınızı dizden bükerek eller kalçada gözler kapalı bakın bakalım kaç saniyede dengede kalabileceksiniz 70 saniye ve üzerinde kalabiliyorsanız biyolojik yaşınız 20...; 20 saniyeden fazla kalamıyorsanız 80.. kafa kağıdınız kaç olursa olsunn:)
  4. Cantuğ Turay Hayatı

Cantuğ Turay Hayatı

Cantuğ Turay Hayatı ile ilgili bilgiler istiyorum sizden lütfen bu yakışıklı oyuncunun biyografisine yer verin sitenizde:)
  5. Cantuğ Turay Biyografisi

Cantuğ Turay Biyografisi

Cantuğ Turay Kimdir Cantuğ Turay Biyografisi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Deniz Yıldızı adlı dizide rol alan Cantuğ Turay'ın hayatıyla ilgili bilgileri merak eden misafirlerimiz için Cantuğ Turay biyografi bilgfilerini paylaşıyoruz. Cantuğ Turay, 2005 yılında Hacettepe üniversitesi Ankara Devlet Konservetuvarından mezun oldu. Daha sonra yaratıcı drama, reji, oyunculuk ve ses...

Sayfayı Paylaş