gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Caoch çanta

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Hepsi birbirinden şık ve çok orjinaller ben çok beğendim bunları.Hem spor hemde klasik giyimler için çok uygun ..[​IMG] [​IMG]

2. sr_sgr

sr_sgr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    harika çantalar çok beğendim.100.000 tane çantam olmasını isterdim

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    701
    Ödül Puanları:
    113

hepsi çok hoş ben bunu beğendim

4. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    cok güzeler

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bu biraz hoşmuş... emeğine sağlık

Caoch çanta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çanta

Çanta

Para çantası geçim ve dirliğe, Boş para çantası üzüntüden kurtulmaya, Valiz türü çanta yolculuğa, bir yere gönderilecek elçiye ve rızka delalet eder.Rüyada bir çanta torba veya poşet görmek işlerinizde başarıya işarettir. Eğer bunlar yırtık veya delikse düşünmeden para yatıracağınız bir iş size para kaybettirecektir . Rüyada bir çanta veya torba görmek işlerinizde başarılı olacağınızı haber...
  2. Çadır

Çadır

Tüccar için yolculuğa, ehil olan için yöneticiliğe, bekar için evlenmeye, diğer kimseler için mal ve dünyalığa, Yeni çadır sevinç, yırtık ve eskimiş çadır üzüntü, Çadırda oturmak mülk ve saltanata, Çadır kurmak ev edinmeye, Çadırı söküp götürmek taşınmayya yahut görevden alınmaya, Yeşillik bir alanda görülen çadırlar şehid kabirlerine, Kıl ve keçeden yapılmış çadır halis kulluğa ve bunun...
  3. yine çanta hep çanta

yine çanta hep çanta

KIŞIN HÜZNÜ ÇÖKTÜ BİRDEN İÇİMİZE. MODAYA VE RENKLERE DE YANSIYOR TABİİ ..ÇANTA TUTKUMUZ BU DEĞİSEN RENKLERLE BİR YENİSİNİ ALMAK İÇİN DAA DA ARTIYOR :) İŞTE YEPYENİ ÇANTALAR
  4. Asena - Çatır Çatır (2011)

Asena - Çatır Çatır (2011)

asena son hali asenanın son hali Oryantallikten şarkıcılığı transfer olan Asena Çatır Çatır adını verdiği bir albüm piyasaya çıkardı... Sarı ve kısa saçlarıyla kendine yeni imaj veren Asena'nın albüm tanıtımı :tik: Eyvallah Söz & Müzik: Zehra Belevi Nafile Söz & Müzik: Zehra Belevi & Asena Arada Kaldım Söz & Müzik: Zehra Belevi Ne Bir Ses Ne Bir Sis Söz & Müzik:...

Sayfayı Paylaş