gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cape town nerede hakkında bilgi lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Cape town Hangi kıtada ve nerede bulunuyor. Tatil bölgesi diye biliyorum. Bu bölgenin benimle bir iki resmini paylaşır mısınız. Kimbilir belkide bu bölgeye gitmeyi nasip eder yaradan. Tşk.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cape town nerede hakkında bilgi lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cape Town

Cape Town

Cape Town ziyareti demek, Güney Afrika’nın bambaşka bir yüzüyle karşı karşıyasınız demek. Muhteşem doğal güzelliği ile dünyanın en cazip, en havalı ve en göz alıcı şehrinde olduğunuzu düşünebilirsiniz. Cape Town, övünülecek derecede güzel beach’leri ve şehrin ortasında bulunan Table Dağı ile son derece etkileyici. Cape Town’daki son derece şık restoranlar dünya standartlarının çok daha...
  2. Cape Town - Güney Afrika Cumhuriyeti

Cape Town - Güney Afrika Cumhuriyeti

afrika resimleri afrika güney guney guney afrıka Cape Town (Kap), Güney Afrika Cumhuriyeti'nin başkenti. Nüfusu yaklaşık 2.000.000'dur. Afrika'nın ikinci yerleşme bölgesi olan Capetown, Afrika kıtasının Avrupa'ya en uzak ucunda olmasına rağmen, tarihte Avrupalıların en eski sömürgesidir. 1488'de Portekizli keşifçi Bartelemeu Dias tarafından keşfedilen Cape Town, sırasıyla Boerler ve...
  3. Cape Verde Nüfusu 2013 bilgileri lazım

Cape Verde Nüfusu 2013 bilgileri lazım

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize mutlu bir c.tesi geçirmenizi diliyorum ve sizden Cape Verde Nüfusu 2013 bilgilerini rica ediyorum.
  4. Almanya hakkında bilgi lazım

Almanya hakkında bilgi lazım

Dünya ülkeleri araştırmamda bana Almanya düştü, Almanya hakkında bilgi verebilirmisiniz bu sayfadan lütfen..
  5. edisonun hayatı hakkında bilgi lazım

edisonun hayatı hakkında bilgi lazım

Ödevim için arkadaşım bu siteyi önerdi.Hemen cevap veriyormuşsunuz.Yani size işim düştü diyebilirim.:) Edisonun hayatı hakkında yazı istiyorum sizden.Şimdiden teşekkür ettim :)

Sayfayı Paylaş