gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

:çapkın: Sadece 15 Sn Bakın

Konu, 'Komik Resimler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Aslında erkeklere özel bişi ama bende sevdim güzel bişey yani kırmızı noktaya 15 sn göz kırpmadan bakın sonra beyaz duvara gözünüzü kapatıp açın ne göreceksiniz bakalım :çapkın: hahaha :uhh: [​IMG]

yakışıklım, renesme ve SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Gördüm gördüm de kim bu acaba artı beyaz duvara değil normal duvara baksanda görüyorsun :D:D Teşekkürler. Resmide sitemize aldım ölmesin yazık :)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vay anasına kim bu afet ya :D:D Enteresan ya süper ötesi :D:D:D:D

4. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    valla kim olduğu değil güzel olması önemli bence hahaha

5. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    sadminim sendede ne göz varmış ya da ne zihin varmış hahaha valla helal olsun

6. raziyenur

raziyenur Forum Okuru

resme bakarak duvarda düz bir insan görüyorum

:çapkın: Sadece 15 Sn Bakın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkandan sadece baktım.

arkandan sadece baktım.

Gittin... Ben, arkandan sadece baktım. Oysa; söyleyecek o kadar çok şeyim vardı ki... "Gidersen iyiye dair ne varsa içimde yitireceğim hepsini. Gidersen sönecek içimdeki ateş ve bir daha hiç kimse yakamayacak. Gidersen karanlığa mahkum edeceksin günlerimi O karanlıkta yolumu kaybedeceğim" diyecektim sana. Konuşamadım... Gittin... Gidişini görmemek için gözlerimi kapattım...
  2. sadece gözlerime iyi bak!!!

sadece gözlerime iyi bak!!!

Birzamanlar bir yerlerde kör bir genç yaşıyordu ve bu kör genç kendisinden nefret ediyordu çünkü kör bir yaşamı vardı. göremediği için hiç birşeyi ve hiç bir kimseyi sevemiyordu herkesten ve her şeyden nefret ediyordu ama kız arkadaşı hariç kör yaşamında sevdiği tek şey kız arkadaşıydı. Bir gün kız arkadaşına eğer dünyayı görebilseydi onun la evlenmeyi kabul edebileceğini söyledi.Kız...
  3. " LÜtfen Sadece GÖzlerİme İyİ Bak "

" LÜtfen Sadece GÖzlerİme İyİ Bak "

Bir zamanlar yer yüzünde kör bir genç yaşıyordu ve bu kör genç kendisinden nefret ediyordu çünkü kör bir yaşamı vardı. göremediği için hiç birşeyi ve hiç bir kimseyi sevemiyordu herkesten ve her şeyden nefret ediyordu ama kız arkadaşı hariç kör yaşamında sevdiği tek şey kız arkadaşıydı. Bir gün kız arkadaşına eğer dünyayı görebilseydi onun la evlenmeyi kabul edebileceğini söyledi.Kız...
  4. ÇaPKıN :) :)

ÇaPKıN :) :)

Arkadaşları çok çapkın olan iş adamını artik bir düzene sokmak ve evlendirmek isterler. Sonunda uygun bir hanim bulup isadamina haber verirler Ama isadami kadini yatakta denemeden evlilige yanasmaz : '' Ben is adamiyim. Numune görmeden böyle bir ise karar veremem.' !!! Mesaj kadina iletilir ve cevap gelir. ''Ben de iş kadiniyim. Numune veremem ama istedigi kadar referans gösterebilirim.'' !!!...
  5. Aşk acısı bilmeyenler baksın sadece

Aşk acısı bilmeyenler baksın sadece

Demek aşkın acısı böyle bir şeymiş :)))

Sayfayı Paylaş