gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Çapkınlık Numaraları

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Ah şu erkekler çapkınlık için demeyecekleri yalan yok ya bakın etkilemek için neler diyebilirler.Amanın dikkat!
    1-Ilk görüste aska inanir misin ? Yoksa disari cikip tekrar mi gireyim? 2-Affedersiniz! Biz kücükken farkli okullarda okumamis miydik? 3- Sirtina dokunup: Aman allahim gercekten omuz kemikleri!! Ben bunlari kanat sanmistim!
    4- Cukulatadan bebeklerimiz bir dügün pastasinin üstünde sence de güzel görünür mü ?
    5-Saati sorun.9'u 5 mi geciyor? Bugün pazartesi 28 mart 9.05..Sizinle tanistigimin günü ve zamani aklimda tutmam gerekli de!
    6-Oturdunuz, konustunuz ve kalkti gidiyor..Birsey unutmadin mi?Neyi? Beni.!
    7- Bu sehirde yabanciyim . Bana evinin yolunu tarif edebilir misin?
    8- Baban uzayli miydi? Senin gibi birsey yeryüzünde yok cünkü!
    9-Telefon numarami unutmusum, seninkini ödünc alabilir miyim?
    10-Merhaba! Bay Watch'un son bölümünde harika oynadin, bir imza alabilir miyim?
    11-Erkek"Sesi sen de duydun mu?" Ne sesi? Ben birsey duymadim! Kalbim kirildi
    12-Baban hirsiz miydi? Hayir ! Ne Alaka?!? Gözlerinin yerine konulan elmaslari kim,nerden caldi o zaman?
    13-Bana yolu tarif edebilir misiniz? Kiz: Ne yolu? Nereye? Kalbine
    14-Beni bir cimcikler misin Kiz: Neden? Bu güzellik gercek olamaz! Rüya görüyorum sanirim
    15-Annenle baban zamaninda karsilasmasaydi, yeryüzündeki en mutsuz insan ben olurdum!
    16- Siz Aktuel'in kapagindaki kiz degil misiniz?
    17-Umarim suni solunumdan anliyorsundur..Solugum kesildi seni görünce!

2. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

maşallah ben bunuları yemem ama bence hiç gelmesinler yanıma

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Ay cok bayatlar :hhh:

Baydilarrrrr :loco: :loco:

Ama bunlari marifet sanipta günümüzde HALA kullanan "erkekler" var hahaha

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    ıyyyykkkk:D:D:D

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Artık bu numaraları kimse yemeyecek duruma bakılırsa:D emeğine sağlık

6. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    iiiğğğ gercekten marifet sayanlarda vardır tabi.ama komik duruma düşüyolar işte..hahaha

7. minaa

minaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kadınlar artık bunları yemiyor baska numaralar bulun bay capkınlar.

8. ceyda28

ceyda28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  9. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    evet yaaa bunları söyleyen çok aklıma geldi banada olmuştu bana yüreyelimmi diye sormuştu ben hayır dedim bana koşalım o zaman dedi :yahoo:

Çapkınlık Numaraları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çapkınlık

Çapkınlık

Pek iyi sayılmaz. Düşüncesizce yapılan davranış, hatalı söz yüzünden çevreyle ilgili sorunlar yaşanacağına işaret eder.
  2. Otellerde Çapkınlık Alarmı

Otellerde Çapkınlık Alarmı

kemer rus otelleri tek bay kabul eden oteller single bay kabul eden oteller kemerde rusların en çok tercih ettiği rusların en çok tercih ettiği Turistik bölgelerdeki oteller, bu yaz çapkın turistlerle mücadele etmek için alarma geçti. Otellerin yüzde 90’ı, yanlarında kadın arkadaşı olmadan gelen erkeklere oda vermeme kararı aldı. Uygulama, acentaların otelleri tanıttığı web sayfalarına önemli...
  3. Osmantan erkır çapkınlık turunda

Osmantan erkır çapkınlık turunda

EBRU GÜNDEŞ'LE YOLLARI AYRILAN OSMANTAN ERKIR ÇAPKINLIK TURUNDAYKEN OBJEKTİFLERE YAKALANDI... Sevgilisi Ebru Gündeş'in kendisini Reza Zarrab ile aldattığını öğrendiği için ilişkisine son veren yapımcı Osmantan Erkır, ayrılığın ardından ilk kez İstanbul geccelerinde boy gösterdi. Eğlendiği mekandan çıkarken gazetecilere yakalanmamak için büyük çaba sarf eden Erkır'ın neşesinin yerinde...
  4. Nehir Amerikada Mustafa Çapkınlıkta

Nehir Amerikada Mustafa Çapkınlıkta

mustafa erdoğan ın sevgilisi Sevgilisi Nehir Erdoğan'ın Amerika'da olmasını fırsat bilen Ünlü Yönetmen Mustafa Erdoğan çapkınlıkta :kızıl: Nehir Erdoğan Amerika'da eğitimde sevgilisi ünlü yönetmen Mustafa Altıoklar, Bebek'te güzel kızlarla! İşte o görüntü; Ünlü yönetmen Mustafa Altıoklar, Amerika'daki nişanlısı Nehir Erdoğan'ın yokluğunda geceleri bayan arkadaşlarıyla eğlenerek vakit...
  5. Erkekler çapkınlıktan neden vazgeçmezler?

Erkekler çapkınlıktan neden vazgeçmezler?

Bütün kadınların merak ettiği bir konudur bu. Hep vardır bu sorular akıllarımızda erkekler neden aldatır, neden bu kadar çapkındırlar ama soru işaretlerine hiçbir cevap yoktur. Bu soruyu bir erkek cevaplıyor işte bayanlar bakın bakalım nedenmiş :D:D:D Erkekler çapkınlıktan neden vazgeçmezler? Kadın : Merhaba Oktay bey, ben Mehtap. Avukatım. Size sorum şu: Erkekler...

Sayfayı Paylaş