gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Çapkınlık

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Pek iyi sayılmaz. Düşüncesizce yapılan davranış, hatalı söz yüzünden çevreyle ilgili sorunlar yaşanacağına işaret eder.

Çapkınlık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otellerde Çapkınlık Alarmı

Otellerde Çapkınlık Alarmı

kemer rus otelleri tek bay kabul eden oteller single bay kabul eden oteller kemerde rusların en çok tercih ettiği rusların en çok tercih ettiği Turistik bölgelerdeki oteller, bu yaz çapkın turistlerle mücadele etmek için alarma geçti. Otellerin yüzde 90’ı, yanlarında kadın arkadaşı olmadan gelen erkeklere oda vermeme kararı aldı. Uygulama, acentaların otelleri tanıttığı web sayfalarına önemli...
  2. Osmantan erkır çapkınlık turunda

Osmantan erkır çapkınlık turunda

EBRU GÜNDEŞ'LE YOLLARI AYRILAN OSMANTAN ERKIR ÇAPKINLIK TURUNDAYKEN OBJEKTİFLERE YAKALANDI... Sevgilisi Ebru Gündeş'in kendisini Reza Zarrab ile aldattığını öğrendiği için ilişkisine son veren yapımcı Osmantan Erkır, ayrılığın ardından ilk kez İstanbul geccelerinde boy gösterdi. Eğlendiği mekandan çıkarken gazetecilere yakalanmamak için büyük çaba sarf eden Erkır'ın neşesinin yerinde...
  3. Nehir Amerikada Mustafa Çapkınlıkta

Nehir Amerikada Mustafa Çapkınlıkta

mustafa erdoğan ın sevgilisi Sevgilisi Nehir Erdoğan'ın Amerika'da olmasını fırsat bilen Ünlü Yönetmen Mustafa Erdoğan çapkınlıkta :kızıl: Nehir Erdoğan Amerika'da eğitimde sevgilisi ünlü yönetmen Mustafa Altıoklar, Bebek'te güzel kızlarla! İşte o görüntü; Ünlü yönetmen Mustafa Altıoklar, Amerika'daki nişanlısı Nehir Erdoğan'ın yokluğunda geceleri bayan arkadaşlarıyla eğlenerek vakit...
  4. Erkekler çapkınlıktan neden vazgeçmezler?

Erkekler çapkınlıktan neden vazgeçmezler?

Bütün kadınların merak ettiği bir konudur bu. Hep vardır bu sorular akıllarımızda erkekler neden aldatır, neden bu kadar çapkındırlar ama soru işaretlerine hiçbir cevap yoktur. Bu soruyu bir erkek cevaplıyor işte bayanlar bakın bakalım nedenmiş :D:D:D Erkekler çapkınlıktan neden vazgeçmezler? Kadın : Merhaba Oktay bey, ben Mehtap. Avukatım. Size sorum şu: Erkekler...
  5. Çapkınlık Numaraları

Çapkınlık Numaraları

Ah şu erkekler çapkınlık için demeyecekleri yalan yok ya bakın etkilemek için neler diyebilirler.Amanın dikkat! 1-Ilk görüste aska inanir misin ? Yoksa disari cikip tekrar mi gireyim? 2-Affedersiniz! Biz kücükken farkli okullarda okumamis miydik? 3- Sirtina dokunup: Aman allahim gercekten omuz kemikleri!! Ben bunlari kanat sanmistim! 4- Cukulatadan bebeklerimiz bir dügün...

Sayfayı Paylaş