gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Cappuccino

Konu, 'İçki - İçecekler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Malzemeler 2 su bardağı süt 4 çay kaşığı rendelenmiş sütlü çikolata
    4 çay kaşığı tozşeker
    2 çay kaşığı granül kahve
    Yarım su bardağı kremşanti

Tarçın
    Yapilis Tarifi
    Sütü küçük bir tencerede ısıtın. Rendelenmiş çikolata ve granül kahveyi ekleyip eriyene kadar karıştırın. Karışımı 4 cappuccino fincanına paylaştırın. Kremşantiyi üzerlerine ekleyip tarçın serpiştirin. Hemen servis yapın.
    Afiyet olsun...

Cappuccino konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nefis Cappuccino tarifi

nefis Cappuccino tarifi

süt nasıl köpürtülür cappucino nasıl yapılır cappuccino yapılır cappuccino yapımı kapiçino cappuccino ya oldum olası bayılırım bazen canım çekince kendim yaparım azcık kahve şeker i fincanın dibinde sürekli karıştırarak köpürtülür sonra sütü eklenir dayımın eşi öğretmişti # 2 su bardağı süt # 4 çay kaşığı rendelenmiş sütlü çikolata # 4 çay kaşığı tozşeker # 2 çay kaşığı granül kahve #...
  2. ßeLeN'den kolay cappuccino..

ßeLeN'den kolay cappuccino..

cappuccino yapımı Sizlere kendi icatım olan bir kahve türünden bahsetmek istiyorum .. Aslında bu kahve cappuccino diye adlandırılan ve kahve makinası ile yapılan bu kahvenin elde kolay yapımı ve istenildiği taktirde aroma ile zenginleştirilmiş hali :) Bir fincan içinde 1 tatlı kaşığı gold sade kahvenin( cekırdeklı olcak ) içine isteğe göre kesme şeker ilave edin( not: kesme şeker...

Sayfayı Paylaş