gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Çapraşık işler

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir takim çaprasik ve karisik islerle ugrasarak vaktinizi beyhude harcadiginizi görmek, geçirdiginiz yorucu günlerin sikintisi içinde oldugunuza, bundan kurtulmak için bir müddet açik havada dinlenmeniz gerekecegine delalet eder.

Çapraşık işler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çapraşık Dişler

Çapraşık Dişler

Dişlerdeki çapraşıklıkların nedenleri nelerdir? Çocukluk döneminde süt dişlerin değişip,kalıcı dişlerin gelmeye başlamasıyla pekçok çocukta çapraşıklıklar gözlenir. ”Çocuğumun dişleri eğri geldi ”sözleriyle anne babalar büyük bir endişeyle dişhekimine başvururlar. Bu durumun en büyük nedeni kalıtımdır. Ancak zamanında alınmayan bazı önlemler de çapraşıklara yol açmaktadır. Dişlerdeki...
  2. İşimiz "İŞ" Olmaktan Çıkarsa...

İşimiz "İŞ" Olmaktan Çıkarsa...

Yetişkin dünyasının büyük bölümünü işgal eden çalışma yaşamı sadece kazanç elde ettiğimiz mekân değildir. Yaptığımız işe verdiğimiz anlam; aynı zamanda yaşamımıza verdiğimiz anlamı da gösteren değerli bir ölçüttür. Bunun yanında iş; kendimizi güvende ve işe yarar hissetmemizi de sağlar. Toplum içinde arzu edilir bir statüyü makamı; sadece “iş” yaparak elde etme şansımız vardır. İşimiz sıkıcı...
  3. Kırgınım işte

Kırgınım işte

Sözcükler anlamsız kaldı bugün Kelimeler yetmedi sevgimi anlatmaya İnanmadın belki de yanlış anladın Düğüm attı yüreğime sözlerin Kalbim yorgun gözlerim buğulu Küsmedim ama kırıldım sana bugün Uzağındayım artık herşeyin Aşkının sevginin sesinin Kaderime sebep sevdan Rüyaların en güzeli yaşanan Unut ne varsa dünden kalan Küsmedim ama kırıldım sana bugün Özlem sevmekti yokluğunda Hayalinse...
  4. iş arıyorum

iş arıyorum

iş iş iş yardımcı olun meleklerim
  5. el işimi ev işimi

el işimi ev işimi

evettt kızlarr ben ev işini tercih ediyorum peki siz hahaha

Sayfayı Paylaş