gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

çapraz ilişkiler

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

kanal D nin sevilen dizisi Aşk-ı Memnu nun başrol oyuncularının dizideki yaşak aşk yakınlaşmaları gündelik yaiamlarındaki özel hayatlarını etkiliyor mu...... “BÜLENT’TE KISKANÇLIK GÖRMEDİM”
    BEREN SAAT, HÜLYA AVŞAR’IN TÜRKMAX’TAKİ PROGRAMINA KONUK OLDU

Aşk-ı Memnu dizisinin Bihter’i Beren Saat, Hülya Avşar’ın Türkmax’taki programına konuk oldu. Genç yıldız, Avşar’ın “Kıvanç Tatlıtuğ ile anlaşıyor musun? Özel hayatta onun kız arkadaşı senin de erkek arkadaşın arasında kıskançlıklar oluyor mu?” sorusunu şöyle yanıtladı: “Sanmıyorum, yani ben Bülent’le hiç öyle bir şey yaşamıyorum, karşı tarafta da olduğunu sanmıyorum. Dördümüzün de oyuncu olması, set ortamını, yılgınlığımızı, yorgunluğumuzu bilmemiz, kıskançlık durumunu ortadan kaldırıyor.” Aşk-ı Memnu dizisinin lüks bir set ortamının bulunduğunu söyleyen Beren Saat, günde 12-14 saat civarı çalıştıklarını söyledi.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    setleri gercekten cok eglenceli gibi gözüküyor

3. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    sonucta bir diziydi rol icabi kiliktan kiliga giriyorlar cok abartildi gùnlerce ayni seyleri anlatip durdular

çapraz ilişkiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çapraz çanta modası

çapraz çanta modası

çapraz canta çapraz çanta modelleri 2010 askılı çanta modelleri 2011 Postacı tipi dediğimiz, messenger olarak da bazen adlandırdığımız uzun askılı, çapraz stil takılabilen çantalar son 2 sezondur moda. Bende de 2 tane var. Birini arkadaşım İstanbul 'dan getirdi. Gördükçe ve beğendikçe alıyorum. Çok şık ve kullanışlı olan modeller aynı zamanda çok da işlevsel. İçine atın atın kolayca taşıyın...
  2. Elleri çapraz tutmak 'acıyı azaltıyor'

Elleri çapraz tutmak 'acıyı azaltıyor'

Elleri çapraz tutmak, acı azalımı, acıyı azaltmak hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Elleri çapraz bir şekilde tutmak olası bir acıyı azaltıyormuş melekler. Yeni bir araştırmaya göre, el yaralanmalarında, kolları vücudun önünde çapraz bir şekilde tutmak acıyı azaltabiliyor. Londra Üniversitesi bünyesindeki bir grup araştırmacı, eller yer değiştirdiğinde vücudun acının...
  3. Kadınlarda Ön Çapraz Bağ

Kadınlarda Ön Çapraz Bağ

sağlık, yaşamak için gerekenler, ön çapraz bağ, riskleri, nelerdir, hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz Son yıllarda dünyada ve Türkiye'de giderek daha büyük bir sorun haline gelen obeziteye karşı hareketli yaşamın önemi vurgulanırken, uzmanlardan sağlık için spor yapanların karşı karşıya bulunduğu risklere karşı bilinçli hareket etmeleri uyarısı geldi. Şimdi Melekelim sizlerle bu...
  4. Gnc 2011 Sezon Çapraz Aslılı Çantalar

Gnc 2011 Sezon Çapraz Aslılı Çantalar

çapraz çanta modelleri 2011 gnc, çanta, modelleri, renkleri, fiyatı ne kadar,2011 sezon, renkli çantalar, ufak askılı, çapraz çantaları burada bulabilirsiniz Meleklerim gül şeklinde olan ve benim çok hoşuma giden Gnc Çanta modellerini sizlerle paylaşıyorum. Ücreti 29,90 tl Her rengi mevcuttur.
  5. Çapraz at kuyruğu yapımı (resimli anlatım)

Çapraz at kuyruğu yapımı (resimli anlatım)

Bu konu; çapraz at kuyruğu yapımı hakkında bilgi vermektedir. At kuyruğu bu kadar çok beğenilirken farklı modeller öğrenememek içten değil. Saçlarınızın ruhunu yansıtacak olan bu modelle günlük yaşantınızın şık kadını olabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu modeli yapmaya başladıktan sonra sıklıkla tercih edeceksinizdir. Düz at kuyruğu modellerinden sıkıldıysanız bu model tam sizlik...

Sayfayı Paylaş