gebe
  1. _cessa_

_cessa_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

''caprice termal palace''

Konu, 'Tatil Hotel Gezi Yerleri' kısmında _cessa_ tarafından paylaşıldı.

mrb kızlar capris hakkında bilgi edinmek istiyorum gidip görenler veya duyanlar yazarlarsa sevinirim ii günlerr :grouphug:

2. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım önümüzdeki sene bende istiyorum kışdan rezervasyon yaptırmak gerekliymiş

''caprice termal palace'' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Caprice Thermal Palace

Caprice Thermal Palace

capris plas capris palas didim kapris termal otel kapris otel didim termal Oda ve Yatak Sayısı : 309 Oda, 30 Aile odası, 80 apart oda, 5 engelli odası, 3 suit oda ve 3 kral dairesi bulunmaktadır. Odalarda : Telefon, Duş ve Tuvalet, Banyo, Banyoda Telefon, Saç Kurutucu, Minibar, Uyandırma...
  2. Simal Termal

Simal Termal

Balıkesir'in 3000 yıllık tarihinde Ilıca Beldesi bulunmaktadır. Simal Termal Otel ( KUTSAL ILICA ) / BALIKESIR
  3. Le Caprice

Le Caprice

taksim kapris cafe kapris cafe taksim kafe telefon 0212 245 91 31 - 32 - 33 Yer : Beyoğlu Adres : Firuzağa mah. Hayriye Sokak No: 16 Galatasaray-Beyoğlu Ücret : TLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR Web : index Fransız Sokağı`ndaki "Le Caprice", Fransız restoran cafe ve bar Fransız mutfağını tipik Akdeniz yemeklerinin de örnekleri ile hizmet...
  4. Taj Palace Hotel -Dubai

Taj Palace Hotel -Dubai

taj palace hotel, dubai otelleri, yeri, tanıtımı, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Panoramik bir çatı havuzu ve kapsamlı bir sağlıklı yaşam merkezi sunan otel, Dubai'nin merkezi Deira semtinde 5 yıldızlı konaklama imkanı sunmaktadır. Al-Rigga Metro İstasyonu'na 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Taj Palace'nin sıcak bir şekilde dekore edilmiş odalarının tümünde klasik...
  5. Caprice Thermal Palace-Didim/Aydın (videolu tanıtım)

Caprice Thermal Palace-Didim/Aydın (videolu tanıtım)

caprice thermal palace, didim-aydın, videolu tanıtımı, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler Caprice Thermal Place Akbük Koyu Didim/Aydın Tel: 0256 846 13 33 Fax:0256 846 10 10 E-mail: [email protected] web: Caprice Gold http://www.youtube.com/watch?v=6mwx7wet2dU

Sayfayı Paylaş