gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Caprice Thermal Palace-Didim/Aydın (videolu tanıtım)

Konu, 'videolu otel tanıtımları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

caprice thermal palace, didim-aydın, videolu tanıtımı, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Caprice Thermal Place

Akbük Koyu Didim/Aydın

Tel: 0256 846 13 33
    Fax:0256 846 10 10

E-mail: [email protected]
    web: Caprice Gold

Caprice Thermal Palace-Didim/Aydın (videolu tanıtım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aydın(didim)

Aydın(didim)

aydın dıdım aydın didim
  2. Caprice Thermal Palace

Caprice Thermal Palace

capris plas capris palas didim kapris termal otel kapris otel didim termal Oda ve Yatak Sayısı : 309 Oda, 30 Aile odası, 80 apart oda, 5 engelli odası, 3 suit oda ve 3 kral dairesi bulunmaktadır. Odalarda : Telefon, Duş ve Tuvalet, Banyo, Banyoda Telefon, Saç Kurutucu, Minibar, Uyandırma...
  3. ''caprice termal palace''

''caprice termal palace''

mrb kızlar capris hakkında bilgi edinmek istiyorum gidip görenler veya duyanlar yazarlarsa sevinirim ii günlerr :grouphug:
  4. Alaçatı Marina Palace Hotel Tanıtımı 2013

Alaçatı Marina Palace Hotel Tanıtımı 2013

alaçatı marina palace hotel alaçatı otelleri alaçatı marina palace hotel 2013 Sevgili melekler, Türk turizminin gözbebeği Çeşme Alaçatı'nın en gözde otellerinden Marina Palace Hotel bu sayfamızın konusu. Pek çok kişinin tahmin ettiğinin aksine deniz kenarında olmayan Alaçatı'da, denize 300 metre mesafede konumlanan Alaçatı Marina Palace Hotel, geniş bir bahçe içinde ve 14 odası var. İşte bu...
  5. Side Orange Palace Resort Spa Hotel Tanıtımı 2014 (videolu)

Side Orange Palace Resort Spa Hotel Tanıtımı 2014 (videolu)

orange palace resort spa, side otelleri, yeni açılan oteller Orange Palace Side, sidenin en güzel bölgelerinden evrensekide, denize 350 metre mesafede inşa edilmiş olup,180 oda 500 yatak kapasitesi vardır. Odalarında; balkon, mini bar, lcd tv, kasa, merkezi klima, fön, duş, wc, uydu yayını, (tvden) müzik yayını, parke zemin bulunmaktadır.Ekonomik odalar çatı katında bulunup standart odadan...

Sayfayı Paylaş