gebe
  1. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

careler tukenmez

Konu, 'Karikatürler' kısmında sule tarafından paylaşıldı.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: careler tukenmez
    konu alakasız yerde olduğu için ilgili bölüme taşıyorum

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: careler tukenmez

ha ha çareler tükenmez işte...emeğine sağlık canım.

careler tukenmez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En son care balik yagimi acaba?

En son care balik yagimi acaba?

slm anneler aranizda balik yagini kullanip bebginde,cocugunda ictahi fazlalasan oldumu benim iki yasinda kizim var ve cok ictahsiz etrafimdaki herkes balik yagi ve dut pekmezin ise yaradigini söylüyor aranizda kullan bilen varmi benim kiz cok ictahsiz saatlerce bekleseniz acikmaz istiyorumki yavrum gereken besin ve vitamini alsin derdim kilo alsin degil zaten zayif allah yardimcimiz lsun...
  2. Ya care sızsınız yada caresızsınız

Ya care sızsınız yada caresızsınız

Hersey sende baslar......... Sende biter! Gidene kal demeyeceksin........ Gidene kal demek zavallilara, Kalana git demek terbiyesizlere, Donmeyene don demek acizlere, Hak edene git demek asillere yakisir. Kimseye hak ettiginden fazla deger verme, yoksa degersiz olan hep sen olursun...... Dusun..... Kim uzebilir seni senden baska? Kim doldurabilir icindeki boslugu sen istemezsen?...
  3. Philips Easy Care Buharlı Ütü Tavsiye Ediyorum !

Philips Easy Care Buharlı Ütü Tavsiye Ediyorum !

philips buharlı ütü philips buharlı ütü fiyatları Sevgili melekler, ütümün arıza yapması ve servisten de sevimsiz haberler almamın ardından yeni bir ütü almam gerektiğine karar verdim. Marka çok, çeşit çok, e fiyat aralığı da çok olunca birkaç yerde araştırma yaptıktan sonra çok memnun kaldığım bir ütüyü aldım. Hem de indirimden :) Ütümüz Philips Easy Care ''Dünyanın 1 numaralı ütüsü''...

Sayfayı Paylaş