gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Çaresiz maymun.....

Konu, 'Zeka Oyunları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Zeka Oyunları,Çaresiz maymun--www.e-oyunlar.com Oyun kendiliğinden başlıyor.AMAC: Maymunu karşı taraftaki hindistan cevizlerine kavuştur.
    Yön: Fare,Havuz bölümlere ayrılmış, dikkatli bakarsan kareleri görebilirsin. Hangi karenin içine tıklarsan, sağdaki obje oraya yerleşir. Toplam 8 obje var .Ben bi türlü beceremedim bakalım siz becerebilecek misiniz...

:serefe:

Çaresiz maymun..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maymun

Maymun

Mağlup düşmana, hilekar ve sihirbaza, her türlü ayıbı bulunan adama, zulme ve haddi aşmaya, isyan ve bununla birlikte gelecek gazaba, büyük günah işleyerek elindeki nimetleri yitirmiş adama; Maymun bazen yahudiye yahut yahudi tıynetinde olan kimseye; Mayymun eti yemek yoksulluk ve ihtiyaca yahut yeni bir elbise edinmeye, Maymunla kavga etmek hastalanmaya, ona galip gelmek hastalıktan...
  2. çaresiz

çaresiz

slm ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdik internetten okudum hamile kalma riski varmış adet olma dönemim yakındı zaten birlikte olduğumuz günden bi kaç gün sonra adet oldum sizce tehlikeyi atlattım mı
  3. Maymun ayakkabılar

Maymun ayakkabılar

maymunlu ayakkabı ayakkabı,ayakkabı markaları,ayakkabı modeleri,kürklü bot,kürklü çizme Bu tarz bir ayakkabıyı ben asla giyemezdim,hatta baktıkça bile içim bir fena oluyor.. Yukarıdan bakınca insan,ayaklar da maymuna dönüşüveriyor hatuncağız,tühh..

Sayfayı Paylaş