gebe
  1. Bukett03

Bukett03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Çaresizim ne yapmalıyım?

Konu, 'Çöplük' kısmında Bukett03 tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben 6aydır nişanlıyım. Nişanlım farklı bir şehirde çalışıyo bayramda buraya tatile geldi. Cumartesi günü buluştuk herşey çok güzel di beraber gezdik güldük herşey çok güzeldi. Akşama kadar baya gezdik sonra bize gittik geç olduğu için bizde kaldı başbaşa kaldık biraz yine güldük şakalaştık konuştuk bir süre sonra benden birşey istedi bende yapamayacağım için reddetim baya zorladı canımı acıttığı içn bende bi an sende erkek misin dedim oda buna çok sinirlendi kızdı yanımdan kalktı ne yaptıysam konuşmadı özür diledim ama kar etmedi. Sabaha kadar konuşmadı kahvaltı yaptıktan sonra herkesle görüşüp otogara gitti bana bir uzaktan da olsa bir hoşçakal bile demedi. O gittikten sonra mesaj attım bana kızgın olduğunu gururunun çok kırıldığını söyledi. Ne söylesem tesiri olmadı şimdi ne yapacağımı bilmiyorum gönlünü nasıl alabilirim bana bir fikir verin ne yapmalıyım

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ;
    Sebebi ne olursa olsun Erkeklere küsmeyi hiç yakıştırmıyorum .Siz biraz bel altı vurmuşsunuz.Lakin özür dilemiş,pişmanlığınızı dile getirmişsiniz.Buna rağmen yeni gelin gibi nazlanıyorsa fazla üstüne düşmeyin.Siz üzerine düştükçe o nazlancak .Kendinizi yıpratmayın ilginizi başka şeylere yönlendirin.En kısa zamanda barışmanız dileğiyle.

Bukett03 bunu beğendi.
  3. Bukett03

Bukett03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yorumunuz için çok teşekkür ederim ilk defa böyle oldu çok kötü hissediyorum benden uzak durması çok zoruma gidiyor

BEYZA21 bunu beğendi.
Çaresizim ne yapmalıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :( ne yapmalıyım ?

:( ne yapmalıyım ?

Kızlar merhaba bugün bir aptallık edip göğüs altına gelen saçlarımı kat attırrak kestirdim…şimdi çok pişmanım Daha kestireyimmi yoksa biraz uzasında ondan sonramı düzelttirmek için mi gitsem,sinemaki kürü yapan varmıydı aranızda ? :)
  2. Bebeğim olmuyor ne yapmalıyım?

Bebeğim olmuyor ne yapmalıyım?

çocuğum olmuyor,çocuk sahibi olmak için ne yapmalıyım,bebek sahibi olmanın yolları,hamile kalmanın yolları,hamile kalmak için bilgiler Bebek sahibi olamamak ailelerin çağımızdaki en önemli sorunlarından biridir. Bunun için üreme sağlığında ciddi bir sorun olması da şart değil. Eğer bebek sahibi olmak istiyorsanız hayatınızda bir çok noktaya dikkat etmeniz gerekiyor. DOKTOR KONTROLLERİ...
  3. Çocuğum kekeliyor ne yapmalıyım?

Çocuğum kekeliyor ne yapmalıyım?

çocuklarda konuşma bozukluğu,çocuklarda kekemelik,çocuklarda kekemelik nasıl geçer,çocuklarda kekemelik tedavisi hakkında bilgiler Konuşma bozukluklarından biri olan kekemelik çocuk yaşlarda ortaya çıkabiliyor. Çocuklarımızın, seslerde, hece ve sözcüklerde uzatmalar yapması, sözcükleri tekrarlaması veya konuşurken duraklaması kekemelik olarak tanımlanıyor. Psikolog Fatih Bilal, anne babalara...
  4. Egzaması olanlar ne yapmalı?

Egzaması olanlar ne yapmalı?

Egzama sorununuz varsa ilk yapmanız gereken bir cilt uzmanına başvurmaktır. Pek çok kişi doktora gitmesine rağmen egzamadan bir türlü kurtulamadığından yakınır ama buradaki asıl sorun, hastaların egzamanın hemen ve tamamen iyileşmesini beklemeleridir. Oysa günümüzde egzamayı bir daha tekrar etmeyecek şekilde iyileştirmenin bir yolu yoktur. Yalnızca bebek ve çocuklarda görülen egzamanın...

Sayfayı Paylaş