gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

çaresizliğim...lütfen artık canımı acıtma!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

canımı acıtma acıtma canımı En acıtanı ne biliyor musun dedi biri..
    Hani o gidişlerin var ya... sessizce... suskun ..

Kırılan sen olduğun halde... kendisiymiş gibi... hani o arkasına dahi bakmadan gidişleri..
    Hani senin "o an" "oracıkta" "ancak" arkasından baka kaldığın... anın durması için yalvardığın, tutup ucundan geri çevirmeye çalıştığın an varya, hani yapabilsen o merdiveni, hani yapabilsen o kapıyı, hani yapabilsen o sokağı tutup ucundan geri çevirmeye canını bile verebileceğin o an..

O işte...en acıtanı o..

Hani o tıpkı elinden düşen en sevdiğin, hani o tıpkı tutamadığı gibi... hani o tıpkı tüm gidenlerde yaşadığı gibi... hani o bir ince sızı varya içe akan... işte...tam öyle incecik... yırtarak kayan... düşen kanatan... acıtan.. tutamadığın... parçalanan... tuzla buz olan... zamana savrulan... zamanda akıp giden... hani o zamanla çatıştığın ama zaman içinde yok olmayan herkesin inandığı o kocaman ... "zaman her şeyin ilacıdır" yalanı ... bunun bir yalan olduğunu tekrardan hatırladığın an... ve kendini kandırmaya başladığın an ... istemeye istemeye inanmaya başladığın an..

O işte...en acıtanı o..

Ama senin orda oldugunu hep bildiğin ..
    Ama senin hep hissettiğin..
    Ama bir dahası olmayan..
    Ama zaten hiç senin olmayan..
    Ama senin hep bildiğin..
    Ama senin hep hissettiğin..
    Ama bir daha sana geri gelmeyecek olan..
    Ama buna rağmen
    Gelmeyeceğini bile bile senin beklediğin..
    O işte...en acıtanı o..

Sonra o kocaman kocaman, akıp gitmek bilmeyen zaman..
    O durduramadığın an' ın karmaşası tezatlığı..
    Kördüğüm oluşu..
    O "acabalarla" , "keşkelerle" dolu soruların ..
    İçindeki kısır döngülerin..
    Ve o an ..
    Hiç bir şey yapamamanın çaresizliği..
    O işte...en acıtanı o..

Belki de sadece çaresizliğin...

Çaresizliğim...lütfen beni artık acıtma.

2. CeMRe YoSH

CeMRe YoSH Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: çaresizliğim...lütfen artık canımı acıtma!
    gÜselmİŞ..

3. krizentem

krizentem Forum Okuru

Ce: çaresizliğim...lütfen artık canımı acıtma!

yüreğine sağlık ..çok güzel..

çaresizliğim...lütfen artık canımı acıtma! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Bıktım Artık

Sibel Can - Bıktım Artık

sen bana dogruyu sölemedin gitme dedim beni dinlemedin bir deil yüz değil bin kere sana yapma dedim sana beni dinlemedin bıktım artık bıktım yalanlarından dogruya hasretim sen de ne arar utanmıyor msun yaptıklarından ellerim yakanda mahsere kadar güle güle sana ugurlar olsun bitti artık her sey buraya kadar yaptıgın hatayı hiç affedemem ellerim yakanda mahsere kadar sabrımın bardagı tastı...
  2. Kenan Doğulu - Ara Beni Lütfen

Kenan Doğulu - Ara Beni Lütfen

içinde bu kadar öfkemi vardı kenan doğulu güvendiğim dağlara karlar mı yağdı güvendiğin dağlara karlar mı yağdı kenan doğulu içinde bukadar öfkemi vardı güvendiğim belki haberin yok herşeyi duydum belki yüzün yok perişan oldun belki de şarjın bitti ya da biz bittik ara beni lütfen sesini duymalıyım masal anlatsanda hikayen ödülleri toparlasada seni çok sevmiş olsamda unut beni lütfen sana...
  3. Can

Can

"Can" şu andaki ya da gelecekteki yeteneği ya da kapasiteyi; izin ya da olabilirliği ifade etmek için kullanılır. Negatif şekli "can’t", "can not", ya da "cannot" olarak yazılabilir ve eğer bir izin için kullanılmış ise reddetmek yani ‘ hayır ‘ anlamına gelir. Şimdi CAN ile ilgili örneklerimizi görelim: 1- for ability (Yetenek, muktedir olma,...
  4. Yakma Artık Canımı

Yakma Artık Canımı

Nasıl seviyorum senine kadar seviyorum.Farkında mısın?Bütün dualarıma ; ALLAH'tan sonra senin adınla başlıyorum.Her damla gözyaşım yalnızca senin için.Öyle umutlarım hayallerim var ki sana dair... Her zaman canımı yakan,beni korkutan... Acaba gerçekten bu kadar imkansız mısın benim için?Yoksa alnımdaki yazı mısın?Beni seni sevdiğim kadar sevsen diye düşündüm her an kalbimdeki acıyı...
  5. Sibel Can Artık Peştemalli Yakalanıyor !

Sibel Can Artık Peştemalli Yakalanıyor !

sibel can haberleri sibel can Sevgili melekler, son günlerde ki bikinili mayolu yakalanma muhabbetleri artık tüm ünlüleri korkutur oldu. Sibel Can da çıktığı tekne tatilinde peştemalsız adım adım atmıyor. Acar muhaberlerin nereye giderse gitsin resim çekebileceğini artık çok iyi bilen Sibel Can teknesinde peştemalla geziyor :D:D Bu haberi yazarken gözümün önüne Sibel Can'ın bir tatili...

Sayfayı Paylaş