gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

çaresizliğin resmi!

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

çaresizlik resmi çaresizliğin resmi caresizligin [​IMG]

çaresizliğin resmi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÇaresizLiK !

ÇaresizLiK !

İçimi kemiren bir duygu var... Sebebini bilmediğim bir yalnızlık duygusu,sebebini bilmediğim bir huzursuzluk...Önceden sadece geceleri ağlardım,artık gündüzde ağlıyorum.Eskiden sadece kendime kızardım,şimdi herşeye kızıyorum. Farkında olmasamda büyüyorum.Uzaklara olan özlemimde benimle birlikte.Bir "uzak" sevdasıdır tutturmuşum.Neden,niçin,niye? diye sormadan.. Hayata devam...
  2. çaresizlik resimleri

çaresizlik resimleri

caresizlikle ilgili sözler çaresizlik resimleri çaresizlik resmi çaresiz resimler duası Sırtı Yırtık Ve Yamalı Düşlerdeyim...Çaresizim Ama Hala Düş Kurabiliyorum...Akşam'ı Düşünüyorum...Gelmesini İstemediğim Karanlığı...Ellerim Üşüyor,Bitap Haldeyim Ama Evdeki Açları Düşünecek Kadar Ayaktayım...Düşlerin İçinde Kaybolmuşum Ama Düşlere Esir Olmamışım... Elleri...
  3. Öğrenilmiş 'Çaresizlik'

Öğrenilmiş 'Çaresizlik'

Öğrenilmiş çaresizlik yeni yeni duymaya başladığımız bir kavram. Ortaya çıkışı 1960’lı yılların sonuna denk düşmektedir oysa. Pennsylvania Üniversitesinde hayvanlarla yapılan öğrenme araştırmalarıyla tanımlanmış bir konudur. Öğrenilmiş çaresizlik konusu insan yaşamının birçok yönünü olumsuz etkilemektedir. Sadece bu yönüyle bile toplum tarafından bilinmesi gereken önemli bir konu olduğu...
  4. çaresizlik

çaresizlik

slm arkadaşlar bu yazacaklarım benimle ilgili degil 18 yaşında bir çocugun hayatı yaşadıgı toplumun onu mal gibi görüp başkasına başlık parası altında satılmasında hangi ortamda yaşıyoruz bir tarafta zengin ve duyarsız insanların sadece zevkleri ugruna döktüğü akıttıgı paralarla bir hayat diğer tarafta sadece okumak için evlilikten kaçıp sıgınma evine yerleştirilen çaresiz bir çocuk .......

Sayfayı Paylaş