gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

çaresizlik resimleri

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

caresizlikle ilgili sözler çaresizlik resimleri çaresizlik resmi çaresiz resimler duası

Sırtı Yırtık Ve Yamalı Düşlerdeyim...Çaresizim Ama Hala Düş Kurabiliyorum...Akşam'ı Düşünüyorum...Gelmesini İstemediğim Karanlığı...Ellerim Üşüyor,Bitap Haldeyim Ama Evdeki Açları Düşünecek Kadar Ayaktayım...Düşlerin İçinde Kaybolmuşum Ama Düşlere Esir Olmamışım...

Elleri Yorgun...Yürek Yorgun...Kalem Yorgun...Son Haddinde Haykırış İçindeler Sanki...Yılların Verdiği Yük,Hayatın Öğrettiği Ezilmişlik...Çizgiler,Çatlaklar,Kirler...

Geleceğe Dair Çileyi Sezer Gibiyim...Umudum Yokta Gelecekten Artık...Sarılacak Bir Anne,Yaslanacak Bir Duvar Arıyorum...Neye Sarıldığım Ya Da Yaslandığım Önemli Değil...Çilem Kısa Sürsün Yeter...

Söz Mü Söylenir Buna...Gözde Ki Hissizlik Yetiyor Ağlamaya...Ya Da Sayılabilen KAburga Kemikleri...

Biz Yemediklerimizi Atarken Çöp'e Şuursuzca,O Küçücük Çocuk 3 Öğün Karnını Doyuruyor O Attıklarımızla...Abd'de Sadece Bir Vilayette Çöp'e Atılan Yemek Bütün Afrikayı Doyuracak Büyüklükte...Asıl Aç Olan Biziz...Ama Gözümüz Aç...

Çıplak Ayaklarınla Bombadan Ne Kadar Kaçabilirsin Ki Ey Çocuk...Bil Ki Allak(c.c.) Hep Yanında...

Çileye Sor Sevdamı Ey Çile!..Bakışlarda Ki Masumluk Ve Boşluk...Ölümün Ne Olduğunu Bilmeyen Çocuklar...Belki Uyuyor Zannediyorlardır Yatan Arkadaşlarını...

İki Tarafta Savaşı İstemiyor,İki Taraftada Çocuklar Ölüyor...Bu Savaşı Neden Sürdürüyorlar Peki?..Allah'tan Korkmazlar Mı Bu İnsanlar...Ya Da Ölmeyecekler Mi...Firavun Bile Allah İnancında Çelişkiye Düşüp Arada KAlırken Siz Hiç Mi İnanmıyorsunuz?..

İnsanlık Uyansın Diye...Uçan Kuşlara Dert Verdi Allah...İnsanlar Anlasın Da Doğru Yola Gelsin Diye...Anlayana TAbi...

Ablamızın Duası Gönüllerde Bir Çığır Açar İnşallah...

Erdem Ağlar...Gönül Ağlar...Can Ağlar...Öksüz Ağlar...Yetim Ağlar...Ağlaya Ağlaya Bitirirler Gözyaşlarını...Ağlamak Sorun Çözmez Ama Sorun Olanları Ağlatır Belki...

Yorum Yapmak Bu Resim İçin Anlamsız Kalır...

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: çaresizlik resimleri

emegine saglik canim yaaa, gercekten cok güzel bir paylasim, bazen insanlarin böyöle seyleri görmesi gerekiyor. Halimize sükretmeliyiz...

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

İçim bir garip oldu bakarken, okurken... Bazen yorum yapmamak, yapamayacağını söylemek zaten ifadelerin en ağırı kalıyor. Ben de o anlardan birindeyim....

4. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

kötüü oldum yaa çok fazlaa birşey söleyemicem amaa gerçek bunlar.. bazı insanlar görmezden gelebiliyor bunları biliyormusunuz? benim içim acıdı yaa

emeğine sağlık canım paylaşımın için sağol

5. ARWEN

ARWEN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

emeğe sağlık...........

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

şu resim beni bitiriyo yav yorum yapamıyorum ne diyebilirim ki:18:

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

emeğine sağlık...yorum yapamıcam çok üzüldüğüm görüntüler +rep veriyorum canım sana.Allah yardımcıları olsun...

çaresizlik resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çaresizliğin resmi!

çaresizliğin resmi!

çaresizlik resmi çaresizliğin resmi caresizligin
  2. ÇaresizLiK !

ÇaresizLiK !

İçimi kemiren bir duygu var... Sebebini bilmediğim bir yalnızlık duygusu,sebebini bilmediğim bir huzursuzluk...Önceden sadece geceleri ağlardım,artık gündüzde ağlıyorum.Eskiden sadece kendime kızardım,şimdi herşeye kızıyorum. Farkında olmasamda büyüyorum.Uzaklara olan özlemimde benimle birlikte.Bir "uzak" sevdasıdır tutturmuşum.Neden,niçin,niye? diye sormadan.. Hayata devam...
  3. Öğrenilmiş 'Çaresizlik'

Öğrenilmiş 'Çaresizlik'

Öğrenilmiş çaresizlik yeni yeni duymaya başladığımız bir kavram. Ortaya çıkışı 1960’lı yılların sonuna denk düşmektedir oysa. Pennsylvania Üniversitesinde hayvanlarla yapılan öğrenme araştırmalarıyla tanımlanmış bir konudur. Öğrenilmiş çaresizlik konusu insan yaşamının birçok yönünü olumsuz etkilemektedir. Sadece bu yönüyle bile toplum tarafından bilinmesi gereken önemli bir konu olduğu...
  4. çaresizlik

çaresizlik

slm arkadaşlar bu yazacaklarım benimle ilgili degil 18 yaşında bir çocugun hayatı yaşadıgı toplumun onu mal gibi görüp başkasına başlık parası altında satılmasında hangi ortamda yaşıyoruz bir tarafta zengin ve duyarsız insanların sadece zevkleri ugruna döktüğü akıttıgı paralarla bir hayat diğer tarafta sadece okumak için evlilikten kaçıp sıgınma evine yerleştirilen çaresiz bir çocuk .......

Sayfayı Paylaş