gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Carizmatik nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

carizmatik nickler * a$k kötü ßi $aka....^!

' üzgünüm sénin yérini tıpkı sénin qißi 1iyLé doLdurdum

' Hérgün kan akıtsada qörméz ßu qözLérim sén qéßéréné kadar.. cok susasamda kanımı akıtır içérim kanana kadar!!..

' Séndén Adam OLmaz Ama Sénsiz Dé OLmaz..!

' KaLßim Artık Sıradan ß1r İch Organ..!

' Hiç Kimséyé Muhtaç DéğiLim. én kraL'ını ßiLé Syktir édérim..!

' ßénim OLan ßénimdir. ßa$kasında gördüysén Vazqéçmi$imdir. qéri Dönü$ü ßénsizLiktir..!

' ßén ß1r Masa OLsaydım Daa İ$é Yarardım..! x)

' KadéhLérimi Sénin Adına KaLdırdm Dün qécé. Sava$a qittim Kéndi MévkiLérimdé Até$ Açtm Kéndimé.!

' N Çok Öğréndi ßu gönüL, N Çok Yandı. Hér déFasında ßu Son Sandı Ama ALdandı..
    Şekilli msn nickleri , şekilli nickler , msn sözleri
    ' ß1r Péri Özgürdür Onu Tutamazsın. ßéndé Péri OLmak İstérdim. Hayat ßéni Dé ÖzéL vé SaF KıLsın..

' én güzéLi dé n ßiLiosun mu ßén sana mécßur değiLim artık

' günahımı aLa aLa ßitirdiNiz oLéyY. ! x)

' Né İsTanßuL 1 Déniz Né Sén 1 qémi ßu kaFayLa qidéRsén cOk sykérLéR séNi...

' haLa ßénimLé oLmana rağmén ßa$tan ßéri yaLnızım...!!

' $!mdi géridé ß1raktığın hayat tarafından ßağLandım..!!

' haYat ßéNdén aLdIkLarInI néRéné SokucaksIn..?!

' ßén séni ßöyLé tanımadım.koLpaLa$ma kéndin oL ßiraz..!

Şekilli msn nickleri , şekilli nickler , msn sözleri

' Né İçérséniz İcin, Né Yaparsanız Yapın. ßénim Kafama ULa$amazsınız..!

' ßén ßÖyLé déğiLdim né zaMan kayßoLdum...RüzqarLa dAns édéRdim né zaMan savruLdum..!!

' ßi gün ßu aptaL Yérden uzakLa$mayı Dü$ünürSém yanıma aLacağım Ték ki$i SénsN!!!

' Né KaLdıı ßak éLLérimdé! ßİLiyorumm güLüyorsun! Hér adımım daha Dériné, ÖLÜYORUM

' Kayßéttim akLımı , ßana müsadé..

Carizmatik nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nickler

nickler

dériN bi déNıziN dibiNé çöKmü$ biR haziNé a$k déNéN.. вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяıη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυşυуσяѕα σяα∂α güηєş вαтıуσя ∂ємєктιя. αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα, вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя. нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя. αуηı ∂ιℓι кσηυşαηℓαя ∂єğιℓ, αуηı ∂υуgυуυ ραуℓαşαηℓαя αηℓαşαвιℓιя. ∂σѕтυη ∂σѕтυм∂υя, ∂üşмαηıη ∂üşмαηıм. ѕσηυηυ...
  2. kadınlardan carizmatik cevaplar

kadınlardan carizmatik cevaplar

Erkek: Bana isminizi bağışlar mısınız? Kadın: Neden? Sizin yok mu? Erkek: Size bir içki ısmarlayabilir miyim? Kadın: Aslında içkinin parasını direkt alsam daha iyi olur. Erkek: Ben bir fotoğrafçıyım ve ne zamandır sizinki gibi bir yüz arıyordum. Kadın: Ben de estetik cerrahım ve ne zamandır sizinki gibi bir yüz arıyordum. Erkek: Sanırım sizinle daha önce bir kez çıkmıştık ya da iki kez?...
  3. -NicKLer-

-NicKLer-

. ...........
  4. NicKLerim...

NicKLerim...

...................

Sayfayı Paylaş