gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çarkıfelek oyası nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çarkıfelek oyası nasıl yapılır selam kızlar aranızda çarkıfelek oyasını yapmayı bilenlerden rica ediyorum bana çarkıfelek oyası tekniklerini yazsınlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çarkıfelek oyası nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iğne oyası nasıl yapılır?

iğne oyası nasıl yapılır?

iğne oyası nasıl yapılır iğne oyası nasıl yapılır video videolu videolu anlatım anlatım yapılışı: 1. iğneyi kumaşa normal bir şekilde geçirin. 2. iğneyi ilk battığınız yerin biraz ilerisinden aynı şekilde tekrar kumaşa batırın. fakat ilk battığınız yerden çıkan ip iğnenin üzerinde olacak. 3. iğnenin delik kısmından ipi tutup, iğnenin altından dolayın. 4. ipi kendinize doğru yatırın. 5....
  2. İğne Oyası Nasıl Yapılır

İğne Oyası Nasıl Yapılır

İğne Oyası Nasıl Yapılır bilen var mı? Ben iğne oyasını kendim yapmak istiyorum çünkü bizim buralarda çok para belki bende kendi çeyizimi tamamladıktan sonra parayla yapar parada kazanırım ve bu yüzden İğne Oyası Nasıl Yapılır bilenleri bekliyorum.
  3. Meleklere özel İğne oyası nasıl yapılır anlatımlı

Meleklere özel İğne oyası nasıl yapılır anlatımlı

İğne oyası nasıl yapılır anlatımlı İğne oyası nasıl yapılır teknikleri İğne oyası, çeyiz sandıklarındao lmazsa olmazlardan biridir ve kesinlikle bir sanat eseridir. İğneyle desenler oluşturmak, iğneyle işlemek kulağa bile ne kadar zor geliyor değil mi? :) Sevgili Melek'lerim, bu sayfamızda iğne oyası anlatımını sunuyor ve tekniklerini sizlerle paylaşıyoruz. Öncelikle iğneyi kumaşa normal...
  4. İğne Oyası Gelincik Nasıl Yapılır?(resimli anlatım)

İğne Oyası Gelincik Nasıl Yapılır?(resimli anlatım)

iğne oyası gelincik nasıl yapılır iğne oyası gelincik yapılışı İğne oyasına yeni başlayanlar ya da iğne oyasında gelincik motifi nasıl yapılır bilmeyenler için, işte resimli, anlatımlı gelincik motifi yapımı melekler :) Buyrun.. :tik: Öncelikle parmak üzerinde 5 zürafa yapıyoruz. Ters düğümle başa geliyoruz baştan , ortadan ve sondan artırıyoruz 3 artırma yapmış oluyoruz 4 sıra...
  5. Çarkıfelek oyası yapımı teknikleri

Çarkıfelek oyası yapımı teknikleri

Çarkıfelek oyası yapılışı Çarkıfelek oyası teknikleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda oya işlemeyi yeni öğrenenler için ve çarkıfelek oyasına meraklı oalnlar için, çarkıfelek oyası yapımı hakkında bilgiler sunuyoruz. KULLANILAN RENKLER Yeşil, Beyaz, Eflatun, Sarı Çarkın dişlilerine benzetildiği ve oyanın kenarları tırtıklı olduğu için halk arasında “Çarkıfelek” adıyla...

Sayfayı Paylaş