gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Çarkıfelek ve Faydaları

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Çarkıfelek (fırıldakçiçeği) : Çarkıfelekgillerden; çiçekleri tekerlek biçiminde, sarmaştığı için duvar kenarlarına ve kameriyelere ekilen bir çeşit süs bitkisidir. Hekimlikte yapraklarının üst kısımları kullanılır.
    Faydası : Çarpıntıyı keser. Yüksek tansiyonu düşürür. Spazmları çözer. Uyku verir

Çarkıfelek ve Faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çarkıfelek

çarkıfelek

burayı tıklayınız
  2. Çarkıfelek Çiçeği

Çarkıfelek Çiçeği

Çarkıfelek Çiçeği (Passiflora Caerulea) Anavatanı Amerika'nın tropikal bölgeleridir. Dünyaya yayılmış 400 civarında türü vardır. Bu bitkinin 5-7 parçalı almaşık dizili, koyu yeşil renkli yaprakları; yaz ve sonbahar mevsimlerinde tekerlek biçiminde erguvani renkte açan iri ve gösterişli çiçekleri vardır. Yetiştirilmesi ve bakımı oldukça kolaydır....
  3. Dantel Çarkıfelek

Dantel Çarkıfelek

dantel carkıfelek modeli çarkıfelek dantel çarkıfelek modeli modelleri çarkı felek
  4. Çarkıfelek Çiçeği (Passiflora Caerulea)

Çarkıfelek Çiçeği (Passiflora Caerulea)

passiflora caerulea Anavatanı Amerika'nın tropikal bölgeleridir. Dünyaya yayılmış 400 civarında türü vardır. Bu bitkinin 5-7 parçalı almaşık dizili, koyu yeşil renkli yaprakları; yaz ve sonbahar mevsimlerinde tekerlek biçiminde erguvani renkte açan iri ve gösterişli çiçekleri vardır. Yetiştirilmesi ve bakımı oldukça kolaydır. Tohumları ve gövde çelikleri ile veya bitkinin bölünüp...
  5. İşte Çarkıfelek Çiçeği Ve Faydaları...

İşte Çarkıfelek Çiçeği Ve Faydaları...

Çarkıfelek Çiçeği Faydaları Çarkıfelek Çiçeği Çarkıfelek çiçeğini hiç duydunuz mu? Eğer duymadım diyorsanız benim gibi işte çarkıfelek çiçeği hakkında bilgi ve nerelerde kullanıldığı hakkında detaylı bilgiyi sizinle aşağıda paylaştım....Uykusuzluk problemi çekenler için iyi geleceğe benziyor bu çiçekli bitki....Bakalım çarkıfelek çiçeği nasıl bişeymiş.... Çarkıfelek çiçeği, saat...

Sayfayı Paylaş