gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Carla's song filminin afişi

Konu, 'film afişleri ve resimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ken Loach'ın süper bir filmi CARLA'S SONG CARLA'NIN ŞARKISI

Carla's song filminin afişi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski Türk Filmi Afişleri

Eski Türk Filmi Afişleri

türk filmi afişleri türk film afişleri eski filmleri eski filmleri isimleri Eski Türk Filmi Afişleri
  2. Afiş

Afiş

Her türlü afiş, gizli tutulan sırların açığa çıkmasına ve bundan dolayı sıkıntıya girmeye delalet eder.Rüyada afiş yapıştıran kişi, başkasının emeğinden pay alır. Her türlü afiş, gizli tutulan sırların açığa çıkmasına ve bundan dolayı sıkıntıya girmeye delalet eder
  3. Titanik afişleri

Titanik afişleri

titanik afiş titanik afişi titanic afiş
  4. Eurovision song contest 2010

Eurovision song contest 2010

Bu yilki Eurovision da sona erdi sonuclar aciklandi benim icin sonuc süpriz oldu favorim arasinda olmayan Ülke birnci oldu ve en kötü 5.ci oluruz dedigim Manga gurubu 2.ciligi aldi ( buna cok mutlu oldum ) Mangayi tebrik ediyorum ve siralamayi vererek iyi geceler diliyorum... 1- Almanya 2- Türkiye 3- Romanya 4- Danimarka 5- Azerbaycan
  5. Alacakaranlık Serisinin Son Filminin Afişi

Alacakaranlık Serisinin Son Filminin Afişi

Bu konu; Twilight Breaking Down Part 2 afişi ve posteri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yayınlanan ilk bölümüyle tüm dünyada vampir filmlerine ilgiyi tekrar çeken Twilight serisinin son film afişi internette yayınlandı. Ülkemizde Alacakaranlık adıyla vizyonda gösterilen filmin başrollerinde Kristen Stewart ve Robert Pattinson rol alıyor. Filmin hayran kitlesi şimdi...

Sayfayı Paylaş