gebe
  1. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28

Carmen

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında MAGENTA tarafından paylaşıldı.

MELEKLERR tiyatro opera ya da müzikal severlere benimde görünce çok heveslendiğim bir haberi paylaşmak istiyorum.Carmen oyununu müzikal tiyatrodan sonra üç boyutlu olarak sinemaya uyarlamışlar.22 nisandan itibaren altı gün Türkiye nin bazı şehirlerinde gösterime girecekmiş.Biletleri satışa sunulmuş sınırlı sayıda olduğu için erkenden haber vermek istedim.Biletleri cinebonus sinemaları gişelerinden ve cinebonus internet adresinden alabilirler.Sevgiler:cah:

2. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    tarihi düzeltiyorum 13-14-20-21 nisan bilginize

Carmen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Carmen Electra Hayatı Hakkında Bilgiler Biyografisi

Carmen Electra Hayatı Hakkında Bilgiler Biyografisi

Carmen Electra Hayatı Carmen Electra Hakkında Bilgi Türkiye'de Korkunç Bir Film adıyla izlediğimiz başrolünde Anna Faris 'in yer aldığı Scary Movie serisinde de oynayan Carmen Electra hayatı hakkında ki bilgiler şöyle... Carmen Electra 20 Nisan 1972 Ohio doğumlu. ABDli model, aktris ve şarkıcı. Adını, Playboy dergisine verdiği pozlarla, MTV oyun şovu Singled Out, televizyon dizileri...
  2. Carmen Electra En Güzel Fotoları

Carmen Electra En Güzel Fotoları

carmen electra fotoları carmen electra resimleri Az önce ki konumuzda hayatı hakkında bilgiler verdiğimiz Amerikalı güzel yıldız Carmen Electra fotoları ile karşınızdayız :)

Sayfayı Paylaş