gebe
  1. Sonay.

Sonay. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Caroline'nin gelinliğini bilen var mı ?

Konu, 'Magazin' kısmında Sonay. tarafından paylaşıldı.

caroline nin gelinliği caroline gelinliği carolinin gelinlik Arkadaşlar dün öyle bir geçer zaman ki yi izlerken caroline'nin giymiş olduğu gelinlik çok ama çok hoşuma gitti. Yakın zamanda evleneceğim için o gelinliğin aynısından yaptırmak istiyorum. Gelinlik modelini bilen acaba paylaşabilir mi?
    Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

2. M.M

M.M Forum Okuru

Caroline'nin gelinliğini bilen var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilen var mı??

Bilen var mı??

Evet meleklerim güzel ve trajik bir zeka sorusuyla karşınızdayım:DBu sorunun cevabını hemen netten bakıp bulmaya çalışan ve bulup cevabı yazan arkadaşlar lütfen onun yerine kendi kafanızdan geçen cevabı yazın:DDoğru olsun yada olmasın yazın:DMaksat eğlenmek:D :n028: İŞTE SORU Bir oğlan ve bir kız kardeşlermiş bunların tam önünde bir şelale varmış annesi ve babası bu şelalenin arkasındaymış...
  2. Açılama Nedir bilen var mı?

Açılama Nedir bilen var mı?

Merhaba size bir sorum olacak tabi cevap verirseniz bende Açılama Nedir öğreneceğim evet sorumu cümle içersinde sordum ama bir daha net olarak sorayım Açılama Nedir aranızda bilen var mı?
  3. Açınmak Nedir bilen var mı?

Açınmak Nedir bilen var mı?

Merhaba kızlar size geçenlerde duyupta anlamını bilmediğim ve merak ettiğim bir kelimenin açıklamasını sormak için yazıyorum acaba aranızda Açınmak Nedir bilen var mı?
  4. Açınsama Nedir bilen var mı

Açınsama Nedir bilen var mı

Merhaba ya ben bi kelime duydum da anlamını bilmiyorum merak da ediyorum acaba Açınsama Nedir biliyor musunuz biliyorsanız bana da yazın anlamını
  5. Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

oruk nedir oruk ne demektir Sevgili melekler, yine herkesçe bilinmeyen yöresel bir lezzet oruk nedir bahsedeceğiz sizlere. Oruk, Hatay mutfağının ana yemeklerinden biridir. Et, bulgur, baharat yoğrulup elle oyulduktan sonra içine ceviz veya fıstık ile yağda kavrulmuş kıymanın doldurulup kapatılarak fırında veya yağda kızartılmasıyla yapılan bir çeşit içli köftedir. İşte orukla ilgili diğer...

Sayfayı Paylaş