Çarpıcı Yaz Makyajı

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Çarpıcı Yaz Makyajı
13 yaş makyajı
İddialı olmayı seviyorsanız sıradan farlar bana göre değil diyorsanız çarpıcı makyaj renklerini kullanmaya ne dersiniz melekler :tik:

makyaj_teknikleri-3534.jpg

Fosforik farlar

"Artık sıradan renkte farlar kullanmaktan sıkıldım" diyorsan, makyaj çantana biraz daha parlak ve enerjik renkli ürünler eklemenin tam sırası. Biraz da tropik meyve renkleri gibi; sarıları, yeşilleri, turuncuları dene. Farı, göz kapağının tümüne sür ya da göz kapağına açık renk far sürüp, parlak renkle gölgele... Cesur renkleri bu yaz mutlaka dene.

Mürdüm dudaklar

Özellikle bu tonların dişlerini daha beyaz gösterdiğini biliyor muydun? Eğer arkadaşların seni renksiz parlatıcılarla görmeye alışmışlarsa, mürdüm tonlarında böyle bir ruj sürerek bambaşka bir havaya bürünebilir, onları şaşırtabilirsin. Yine de rujun renginin çok belirgin olmamasını istiyorsan, altına nemlendirici sürüp, rengi hafifletebilirsin.

İnci pırıltısı

Daha aydınlık ve ışıltılı bakışlara kim 'hayır' diyebilir ki! Tüm göz kapağını ve kaş altını, hatta alt kirpik diplerini de beyaz renkli pırıltılı bir farla boya. Bakışlarını daha da çarpıcı kılmak için göz pınarının olduğu yere sedefli beyaz kalem sür.

Meyve tadında

Islak görünümlü, dolgun ve meyve tadında dudaklar, belki de yaz makyajının en can alıcı noktası ve en renkli yanlarından biri. Şeker gibi dudak parlatıcılarına hangimiz bayılmıyoruz ki! Ancak parlatıcı rujunun kalıcılığından şikayetçiysen, onu sürmeden önce parlatıcının tonlarında bir dudak kalemi ile dudaklarını hafifçe boyayıp, ürünü üzerine uygula.

Geri