gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çarpım taplosu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

carpım taplosunu yzarmısınız

çarpım taplosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kafanı çarp, Kapıyı çarpma

Kafanı çarp, Kapıyı çarpma

rüyada kapı çarpması rüyada kapı carpmak “Kapıyı hızlı çarpıp çıkma. Geri dönmek zorunda kalabilirsin” demiş büyüklerimiz.. . “Kapıdan kapıya değişir” diye düşünebilirsiniz. Değişmez aslında. Bazen öfke, hırs ya da intikam, kalbinizi kapının çarpma hızından daha hızlı çarpar. Sevgilinizi, işinizi ya da en iyi arkadaşınızı terk ederken çarptığınız kapılar aynıdır. Hepsinde geride bıraktığınız...
  2. Süper Bir Çarpım Tablosu

Süper Bir Çarpım Tablosu

çarpım tablosu göster çarpım tablosu 100 e kadar büyük resmi resimli İlkokuldayken öyle büyük bir derdim öyle büyük bir derdim vardıki sormayın.Çarpım tablosu,alfabeyi bile bundan daha rahat ezberlemiştim.Matematik derslerinde hoca beni kaldırmasın diye iyice saklanırdım.Ama inadına hep beni kaldırırdı.Ama nihayet ögrendim. 2’ ler BESLENME 1x2=2 hani çorabımın teki? 2x2=4 ekmeğin üstünü ört...
  3. Eylem Çarp - Kalbim Çarp şarkı sözleri

Eylem Çarp - Kalbim Çarp şarkı sözleri

eylem Eylem, 2011 albüm, 2011 şarkıları, şarkıları, şarkı sözleri, sözleri, burada arkadaşlar. Eylem'in Kalbim Çarp isimli şarkısının sözleri burada arkadaşlar. Kalpler Hiç Yalnız Atmayacak Ahh Küçük Olup En Güçsüz Anlarda Ahh Kendinden Hiç Vazgeçme Çarp Çarp Kalbim Çarp, Çarp Çarp Çarp Kalpler Hiç Yalnız Atmayacak Ahh Küçük Olup En Güçsüz Anlarda Ahh Kendinden Hiç Vazgeçme Çarp Çarp...
  4. çarpım tablosu ezberleme kolay yolu

çarpım tablosu ezberleme kolay yolu

çarpım tablosu ezberleme kolay yolu oğluma çarpım tablosunun ezberletmeye çalışıyorum ama ne yazık ki işim çok zor lütfen bu çarpım tablosu ezberleme kolay yolu yok mu yardımcı olsanız bir
  5. Hamilelikte kalpte çarpıntı

Hamilelikte kalpte çarpıntı

hamilelikte kalbin aşırı çarpması,gebelikte kalp sorunları,hamilelikte çarpıntının nedenleri,gebelikte kalp sorunları,hamilelikte kalp çarpıntısının tedavisi hakkında bilgiler hamilelik dönemindeki kalp çarpıntılarının kansızlığın habercisi olabilir.Çarpıntı bazen kansızlığın habercisi de olabilir. Gebelerde kan miktarı arttığı için kanın yapımı için gerekli olan demir ihtiyacı da artar....

Sayfayı Paylaş