gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

çarşaf böreği(videolu)

Konu, 'Videolu Yemek Tarifleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

çarşaf böreği çarşaf böreği nasıl yapılır carsaf böregi nasil yapilir carşaf video nasıl yapılır video http://www.youtube.com/watch?v=v3F3Km5iXgI

2. swetbaby

swetbaby Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: çarşaf böreği(videolu)
    küçük açıyorlar ama idare eder börek olsunda nasıl olursa olsun:)

Son düzenleme: 29 Ekim 2007
çarşaf böreği(videolu) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çarşaf böreği

çarşaf böreği

carsaf böregi hamuru hazır yufkadan çarşaf böreği çarşaf böreği hamuru 3 Adet yufka 2 Adet yumurta 1 Çay bardağı sıvıyağ 1 Su bardağı su İçi için : Yarım kilo et 1 Adet soğan 2 Adet domates Tuz Üzerine ; kırmızı pulbiber Hazırlanışı Yumurtaların akını sarılarından ayırın. Yumurta aklarını sıvıyağla çırpın ve suyla karıştırın. Fırın tepsisini yağlayın. Yumurtalı yağlı karışıma...
  2. etli çarşaf böreği

etli çarşaf böreği

Malzeme: 3 adet hazır yufka 2 yumurta 1 çay bardağı sıvıyağ 1 su bardağı su İçi İçin; yarım kilo kuşbaşı et 1 adet soğan 2 adet domates tuz pul biber Yapilisi: Yumurta aklarını sarılarından ayırın, aklarını sıvıyağ ile birlikte çırpın. Fırın tepsisini yağlayın. Yufkaları yağlı karışıma batırın. Kuşbaşı etleri, yemeklik doğranan soğanı ve domatesi tencerede pişirin, tuzunu atın,...
  3. Çarşaf

Çarşaf

İnce çarşaf ahlak zayıflığına, normal çarşaf iffetli olmaya, Kadını ucube gibi gösteren kaba ve çirkin çarşaf yoksulluğa, Erkeğin çarşaf giydiğini görmesi üzerinde bulunan emanete yahut bir şeyden gizlenmeye, Çarşaf içinde uyuduğunu görmek dindar bir kaddınla evlenmeye, Kırmızı çarşaf kadın yüzünden kavgaya, Parlak ve dikkat çekici renkli çarşaf kadının töhmet altında olmasına, Hasta kadının...
  4. çarşaf böreği tarıfı ( resımlı)

çarşaf böreği tarıfı ( resımlı)

Çarşaf Böreği tarifi resimli anlatimi nasil yapilir malzemeleri konusu burada melekler Sevgili Melekler, Daha once baskasindan yemis oldugum Çarşaf Böreği tarifini bu kez kendim yapmak icin kollari sivadim :) Zaten bu boregin diger adi da Kol Boregidir. ilk basta tek basima nasil yapicam becerebilecekmiyim zor olur diye dusunsemde daha sonra birkac kez daha yaptim ve korktugum gibi zor...
  5. Ev Yapımı Çarşaf Böreği nasıl yapılır ya

Ev Yapımı Çarşaf Böreği nasıl yapılır ya

Kızlar kocam çarşaf böreği yapmamı istiyor ya ben ne bilim çarşaf böreğini de diyemiyorum normal börek yapmayı zaten zor biliyorum:) Sizden bu konuda bana yardım etmenizi de istiyorum lütfen Ev Yapımı Çarşaf Böreği nasıl yapılır tarifini verin.

Sayfayı Paylaş