gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Çarşamba

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kişinin isteklerinin çabuk veya Çarşamba günü gerçekleşeceğine işaret eder.

Çarşamba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Davut Güloğlu - Çarşamba Beylerinde

Davut Güloğlu - Çarşamba Beylerinde

davut güloğlu çarşambayı seller aldı davut güloğlu çarşamba beyleri çarşambayı seller aldı bafrayı duman carşambayı bafrayı duman çarşamba beyleri Çarşamba beylerinde, Silahı bellerinde, Çifte Bülbüller öter, Samsunun güllerinde. Çarşambayı seller aldı,bafrayı duman, Termede sevdiğim kaldı,yanıyom aman, Çarşambaya karmı yağdı,havzaya dolu, Bulamadım ladik'i kaybettim yolu. Çarşamba büyük...
  2. Çarşamba Tarihi

Çarşamba Tarihi

Çarşamba'nın ne zaman kurulmuş olduğuna dair kesin bilgiler yoktur. Ancak Yeşilırmak ovası merkezinde kurulu olan ilçenin M.Ö. 4000'lerden bu güne bir yerleşme merkezi olduğuna dair görüşler vardır. Çarşamba M.Ö. 4000'lerden itibaren Hitit, Frig ve Pers egemenlikleri altında yaşamıştır. M.S. 63'de Roma İmparatorluğuna bağlanmış daha sonra da Bizans topraklarına katılmıştır. Bu durum 1200...
  3. Çarşamba Resimleri

Çarşamba Resimleri

samsun çarşamba fotoğrafları çarşamba resimleri samsun resimleri Çarşamba ilçesini şimdi size resimlerle tanıtmak istiyorum.Bu ilçe ile ilgili bildiğim tek şey genelde hepimizin bildiği o meşhur çarşambayı sel aldı türküsü :) Bende sizller gibi şimdi resimlerle çarşambaya göz atacam bakalım çarşambamız nasılmış hadi hep birlikte resimlere bakalım:tik: Burası gerçekten çok güzel biryermiş...
  4. Sahur Menüsü ÇARŞAMBA

Sahur Menüsü ÇARŞAMBA

sahur menüsü sahurda ne yapsam sahur menüleri, çarşamba menüsü, sahurda ne yapsam, ne pişirsem hakkında bilgiler sahur menülerimize devam melekler işte size çarşamba menüsü Peynirli Erişte Malzemeler : 1 su bardağı kıyılmış ceviz ¾ paket köy eriştesi 3 yemek kaşığı zeytinyağı 1 su bardağı beyaz peynir maydanoz Hazırlanışı : Tencerede suyu kaynatın erişteleri atmadan önce...
  5. safer ayı son çarşamba

safer ayı son çarşamba

Kızlar safer ayı son çarşambası yapılacak oaln ibadetler hakkında bilgi istiyorum. Vereceğiniz bilgiler için şimdiden tşklerimi sunuyorum.

Sayfayı Paylaş