gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

çarşamba'yı sel aldı-nota

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

çarşambayı sel aldı notaları çarşambayı sel aldı nota carsambayi aldi notalari carsambayi aldi nota flüt notaları [​IMG]
    Alıntı...

çarşamba'yı sel aldı-nota konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Çarşambayı Sel Aldı

Yavuz Bingöl - Çarşambayı Sel Aldı

Çarşambayı sel aldı Bir yar sevdim el aldı aman Keşke sevmez olaydım Elim koynumda kaldı aman Oy neyimiş neyimiş aman Kaderim böyleymiş Çarşamba yollarında Kelepçe kollarında aman Allah canımı alsın O yarin kollarında aman Oy neyimiş neymiş aman Kaderim böyleyimiş
  2. Orhan Hakalmaz - Çarşambayı Sel Aldı

Orhan Hakalmaz - Çarşambayı Sel Aldı

Çarşambayı sel aldı bir yar sevdim el aldı aman aman Bir yar sevdim el aldı Keşke sevmez olaydım elin koynun da kaldı aman aman Elin koynun da kaldı Oy neyimiş neyimiş aman aman Kaderim böyleimiş Gizli sevda çekmesi aman aman ateşten gömlekimiş Çarşamba yollarında kelepçe kollarımda aman aman kelepçe Kollarımda Allah canımı alsın o yarin kollarında aman aman o yarin Kollarında Oy neyimiş...
  3. al yazmalım---nota

al yazmalım---nota

selvi boylum al yazmalım notaları al yazmalim nota selvi boylum yazmalım nota notaları alyazmalım
  4. Çarşambayı Sel Aldı - Hikayesi

Çarşambayı Sel Aldı - Hikayesi

türkü hikaye haritası türkülerin hikaye haritası çarşambayı sel aldı türküsünün çarşambayı sel aldı hikayesinin hikayesi Ahmet, Abdal Deresi'nin kıyısındaki yoksul köylülerden birinin oğluydu. Kara sevdası karşılık bulmuş, Melek ona kalbini açmıştı. Nişanlandılar ve Ahmet askere gitti. Ağa oğlu Mehmet Ali, Melek'e göz koydu. Melek, Mehmet Ali'yi reddedince, ağa oğlu ve adamları tarafından dağa...
  5. Vietnam'da sel can aldı!

Vietnam'da sel can aldı!

Kaybolan kişiler de var... Vietnam'ın kuzeyindeki bölgelerde şiddetli yağışların neden olduğu seller ve toprak kaymaları sonucu en az 8 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi kayboldu. Yetkililer, şiddetli yağışlar sonucu ortaya çıkan seller ve toprak kaymaları sonucu evlerin yıkıldığını, kara yollarında hasar meydana geldiğini belirtti. Bac Kan kentinde önceki günkü şiddetli yağışlar sonucu...

Sayfayı Paylaş