gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Çat Kapı Size Geldim

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Diyelim ki zil çaldı şimdi, çat kapı ben geldim. Evin ne durumda olurdu? Derli toplu bulurdun diyen düzenli hatunlardan mısın yoksa habersiz gelirsen sen de toplamama yardım edersin diyen pasaklılardan mısın? :D İşin şakası bir yana hadi itiraflar buraya, habersiz geldim evin ne durumda? :)

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Çat Kapı Size Geldim
    valla ben iki çocuklu hemde fazlasıyla dağınık çocuklara sahip bi anneyim ama böyle olmasına rağmen gerçektende yinede taktir edilmeye değer bir düzenim ve temizliğim vardır ama ben bittim yaaa:(

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Bende çocuk da yok ama her daim evim derli toplu değil valla, bazı sabahlar 7'de çıkıyorum evden, her yerin altını üstüne getirerek hem de :D

Yani bana habersiz gelen evi toplamama yardım etmek zorunda kalabilir söyleyeyim yani şimdiden :D Ama temizdir ortalık, onun garantisini verebilirim.

Ayrıca ara ara bulaşık da kalıyor akşamdan. Çok yorgun olduğum zamanlar onu da bırakıyorum.

Bu da itiraf.com gibi oldu valla :D He he

4. ***PRENSES***

***PRENSES*** Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

valla benim evimde derli topludur ..akşam Oğlumu alıyorum onu uyuttuktan sonra tüm işlerimi yapıyorum sabahta beraber kalkıp annemlere bırakıyorumm onu..bende işe...ev ise mis gibi kalıyorr..D::D

5. eylül

eylül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Benim evimde Annem sayesinde topludur valla o olmadığında yazları bütün işler bana kalınca çok zor oluyor . hem ev hanımı hemde iş hanımı olanlara allah yardımcıları olsun

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

:becky:benim evim hep topludur çocuk falan yok ama yerde geldiğinizde bir toz dahi bulamazsınız. aniden gelen misafirim çok olduğu için öyle olmak zorundayım. bide haddinden fazla titizim galiba:becky:

7. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    benim evimde annem sagolsun hep topludur ama yalniz yasiyor olsam herhalde toplamam yardim etmek zorunda kalirsiniz... :)

8. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla çalıştığım için sabah uyku sersemi yatağımı bile toplamadan çıkarım evden...habersiz misafiri de hiç sevmem o yüzden:) he yine de habersiz misafir gelirse kusura bakmıcak artık

9. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    Derli toplu bulurdun canımm çok titizimdir ben hayatta dağınık olmaz evimm

10. askkusum

askkusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    zaman zaman toplu olur evim 2 tane canavarım var bazen 2. dünya savası benim evimdemi çıktı diye düşünüyorum :d050:

Çat Kapı Size Geldim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Çat Kapı

Yıldız Tilbe - Çat Kapı

Ben vazgeçmemişken düşün, olmaz olmaz bitanem Düşün bizi ne olur, yalvarırım terketme Başkalarındaki o aşk, bizi mutlu eder mi Bizi ayırmaya yetermi, aşkımız böyle kolay biter mi Geceyi güneş siler, beni senin hasretin Tek başıma sanki mahşer yeriyim Yüreğimdeki her yer, bu evde seni bekler Hadi çat kapı gel sevineyim Biraz kavga ederiz, belki biraz güleriz Bir küser bir barışır kalbimiz Seni...
  2. Kapı çalıyor kim gelsin?

Kapı çalıyor kim gelsin?

Kapı çaldı kim gelsin :)

Sayfayı Paylaş