gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çatal-bıçaklar

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bulaşık makinesi çatal, bıçaklarınızı karartıyorsa, bunu önlemenin kolayı var. Bulaşık makinesinin deterjan gözüne ayda bir kere olmak üzere çamaşır suyu koyun. Böylece çatal ve bıçaklarınızın kararmasını engellediğiniz gibi onları parlatmış da olursunuz. Mutfakta kullanılan tahta kaşıklar renklerini çabucak kaybeder, Bunu bir dereceye kadar önlemek istiyorsanız, tahta kaşıkları, duru suda iyice ıslattıktan sonra kullanırsanız daha iyi netice alırsınız.

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Çatal-bıçaklar
    paylaşım için teşekkürler adminim

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Çatal-bıçaklar

bilgi için teşekkürler emeğine sağlık canım

Çatal-bıçaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk kaşık, bıçak ve çatal

İlk kaşık, bıçak ve çatal

çatal bıçak kullanımı video kaşığın icadı çatalın bulunuşu kaşığın bulunuşu çatalın icadı KAŞIK : Paleolitik zamanlardan beri kullanılan kaşıkların atası deniz kabuklarıdır. Kaşığın Latince ve Yunanca’ daki karşılığı “spiral şekilli sümüklüböceği kabuğu” anlamına gelen “cochlea” kelimesinden türetilmiştir. Günümüzdeki formunu ise MS I. Yüzyılda Romalılar vermiştir. BIÇAK : Tarihte kesin...
  2. 2011 Emsan Çatal-Kaşık-Bıçak Setleri

2011 Emsan Çatal-Kaşık-Bıçak Setleri

2011, emsan, çatal kaşık bıçak setleri, modelleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Özellikle çeyiz hazırlayan ayrıca çatal-kaşık-bıçakları yenileme zamanı gelmiş melekler için Emsan'ın birbirinden güzel 2011 çatal-kaşık-bıçak setleri modellerini paylaşıyoruz melekler..:) SAHRA TWIST MERİDYEN BAŞAK GOLD HELİN ÇİSEM LİLYUM FREZYA FULYA AMBER MIRAGE...
  3. Isırılmış Çatal Bıçak Tasarımı...:)

Isırılmış Çatal Bıçak Tasarımı...:)

Çatal Bıçak Isırılmış Çatal Bıçak Tasarımı Bana çok ilginç geldi.Paylaşmak istedim sizinle...Sizde böyle ilginç şeyleri seviyorsanız hemen alın derim misafirleriniz çok şaşıracak bu çatal bıcaklara .... Şimdiden yüz ifadelerini merak ettim ben ....:D:D Burdada yine ilginç bir çatal bıçak sanatı var.... Isırılmış Çatal Bıçak Isırılmış gümüş çatal bıçak seti, iki dünyevi musibetin göz...
  4. Çatal Bıçaklarınız Kararıyorsa Ne Yapmanız Gerekiyor?...

Çatal Bıçaklarınız Kararıyorsa Ne Yapmanız Gerekiyor?...

Kararan Çatal Bıçaklarınız İçin Çatal Bıçaklarınız Kararıyorsa Ne Yapmalısınız Çatal - bıçaklarınız kararıyorsa... Birçok kadını çıldırtan aksiliklerden biri de çatal, kaşık, bıçak takımlarının zamanla kararmasıdır. Ancak bu duruma basit bir yöntemle çözüm bulabilirsiniz.Çatal, bıçak, kaşık ve buna benzer mutfak aletleriniz karardıysa, bulaşık makinenizin deterjan gözüne ayda bir...
  5. Yeni Trend Renkli Saplı Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Yeni Trend Renkli Saplı Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Yemek odası dekorasyonları yemek saatine ve dekorasyonuna önem verenler için ayrıcalık gösterilen oda dekorasyonları arasında kendini göstermektedir. Şık bir yemek odası takımının ardından sıra masa düzeninizi yenilemeye geldiyse kaliteli ve şık yemek takımı modelleri ve çatal bıçak kaşık takım değişimine sıra geldi demektir. Siz de yemek odası dekorasyonunu bu sene renkli çatal kaşık bıçak...

Sayfayı Paylaş