gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Çatal Bıçaklarınız Kararıyorsa Ne Yapmanız Gerekiyor?...

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Kararan Çatal Bıçaklarınız İçin Çatal Bıçaklarınız Kararıyorsa Ne Yapmalısınız

Çatal - bıçaklarınız kararıyorsa...

Birçok kadını çıldırtan aksiliklerden biri de çatal, kaşık, bıçak takımlarının zamanla kararmasıdır. Ancak bu duruma basit bir yöntemle çözüm bulabilirsiniz.Çatal, bıçak, kaşık ve buna benzer mutfak aletleriniz karardıysa, bulaşık makinenizin deterjan gözüne ayda bir kere çamaşır suyu dökmeniz işinizi görecektir.

esgiii bunu beğendi.
  2. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    ay ben daha bugün bütün çatal kaşıkları çamaşır suyunda beklettim ben makineye koymadım bilmiyodum bunu acaba makineye zararı olmazmı ki laviş

LaViNYaM bunu beğendi.
  3. esra2012

esra2012 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    zararı olmaz makinaya canım ya çamasır suyu bende kullanırım makinada sürekli yapmanın zararı tabi olur iyi yöntem amma

LaViNYaM bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çatal bıçak ve kaşıklarınızın parlaması için bir formül de benden. Hepsini büyük bir tencereye koyun içine de biraz matik çamaşır deterjanı koyun ve kaynatın. Bir iki taşım kaynadıktan sonra çıkarın ve iyice durulayın. Bakın bakalım nasıl da parlıyor.. :tik:

esra2012, seda88, LaViNYaM ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    sağolun valla benimde başım dertte çatal bıçaklarımla.daha yeni güzelim takımlar iğren bi hale dönüşmeye başlamıştı iki tavsiyeyide denicem;)sevgiler.

LaViNYaM bunu beğendi.
  6. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    işte sevgili tecrübeli titan adminim işi çözdü yine ellerine sağlık :D:D

7. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Estağfirullah, teşekkür ederim :D:D

LaViNYaM bunu beğendi.
Çatal Bıçaklarınız Kararıyorsa Ne Yapmanız Gerekiyor?... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çatal-bıçaklar

Çatal-bıçaklar

Bulaşık makinesi çatal, bıçaklarınızı karartıyorsa, bunu önlemenin kolayı var. Bulaşık makinesinin deterjan gözüne ayda bir kere olmak üzere çamaşır suyu koyun. Böylece çatal ve bıçaklarınızın kararmasını engellediğiniz gibi onları parlatmış da olursunuz. Mutfakta kullanılan tahta kaşıklar renklerini çabucak kaybeder, Bunu bir dereceye kadar önlemek istiyorsanız, tahta kaşıkları, duru suda...
  2. Isırılmış Çatal Bıçak Tasarımı...:)

Isırılmış Çatal Bıçak Tasarımı...:)

Çatal Bıçak Isırılmış Çatal Bıçak Tasarımı Bana çok ilginç geldi.Paylaşmak istedim sizinle...Sizde böyle ilginç şeyleri seviyorsanız hemen alın derim misafirleriniz çok şaşıracak bu çatal bıcaklara .... Şimdiden yüz ifadelerini merak ettim ben ....:D:D Burdada yine ilginç bir çatal bıçak sanatı var.... Isırılmış Çatal Bıçak Isırılmış gümüş çatal bıçak seti, iki dünyevi musibetin göz...
  3. polis olmak istiyorum ne yapmam gerekiyor ?

polis olmak istiyorum ne yapmam gerekiyor ?

Selam. Lise 3 öğrencisiyim ve polis olmak istiyorum .Nasıl bir yol izlemem gerekiyor ? Cevap için şimdiden teşekkürler..
  4. boşandıktan sonra evlenmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

boşandıktan sonra evlenmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

boşandıktan sonra evlenmek istiyorum. Ne kadar beklemem gerekiyor,boşandıktan sonra evlenmem için ne kadar zaman geçmesi gerekir,eşimden ayrıldıktan sonra hemen evlenebilir miyim,boşandıktan sonra hemen evlenebilir miyim, Boşanan erkek, kararın kesinleşmesinden sonra hemen evlenebilir. Kadın ise 300 günlük bekleme süresini doldurmadan evlenemez. Ancak, kadının önceki evliliğinden gebe...
  5. Ne yapmam gerekiyor kızlar

Ne yapmam gerekiyor kızlar

Tedavi görüyorum 21inde yumurta çatlatma iğnesi vurulmuştum bi gün arayla ilişki demişti doktorum adetime 3 gün var ama istahım falan çok açıldı o günden sonra sizce test yapim mi 3 gün beklim mi ?

Sayfayı Paylaş