gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Catharina Franca Madonna'yı kızdıracak

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

kendisinden küçük sevgilisinin eski kız arkadaşı bu ilişki hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı....
    'MADONNA ANNEANNEM YAŞINDA!'
    CATHARİNA FRANCA, 51 YAŞINDAKİ MADONNA’NIN ŞU AN BİRLİKTE OLDUĞU GENÇ SEVGİLİSİ JESUS LUZ İLE 2006 YILINDA BERABERDİ. 1.5 SENELİK BİR İLİŞKİNİN ARDINDAN AYRILAN FRANCA VE LUZ, UZUN BİR SÜRE BİRBİRLERİNİ GÖRMEDİLER...

Catharina Franca, 51 yaşındaki Madonna’nın şu an birlikte olduğu genç sevgilisi Jesus Luz ile 2006 yılında beraberdi. 1.5 senelik bir ilişkinin ardından ayrılan Franca ve Luz, uzun bir süre birbirlerini görmediler.

Catharina Franca eski erkek arkadaşını medya aracılığıyla Madonna ile görünce neye uğradığını şaşırmış. Franca ikilinin beraberliği hakkında şunları söylüyor: “İlk duyduğumda kulaklarıma inanamadım. Madonna sadece dikkat çekmek için böyle bir şey yapıyor olmalı. Aralarındaki yaş farkı çok komik duruyor. Madonna annem, hatta neredeyse anneannem yaşında. Yaş kompleksi olduğunu düşünüyorum. Jesus’ın da biz birlikteyken hiç Madonna dinlediğini veya onun hakkında konuştuğunu hatırlamıyorum. Jesus, Madonna sevmezdi bile!”

Luz’un Madonna’dan önceki son sevgilisi Brezilyalı model Krishna Siqueira da basına açıklamada bulundu. 20 yaşındaki model, hâlâ Luz ile konuştuğunu söyledi: “Çok özel bir birlikteliğimiz vardı. Luz adına bir şey söyleyemem ama o ilişki benim için büyük bir aşktı. Luz çok romantik bir erkekti ve bana her zaman iyi davrandı. Konuşmaya devam ediyoruz. İnternetten ve telefondan görüşüyoruz. Belli olmaz belki tekrar bir araya geliriz.”

Catharina Franca Madonna'yı kızdıracak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu sözler gülbeni kızdıracak

Bu sözler gülbeni kızdıracak

Demet akalın çocuk istemediği yüzünden biten evliliğinden bahsederken Bana hazır verilmiş çocuk olursa bakarım çocuk yapmak gibi derdim yok Demet magazin düyasında bebeği tutmayı ile beceremiyen annelererde Gülben Ergenden bahsederek Bazıları bebeği nasıl tutcağını bilmiyor sanki bebek yerine değilde dekor yerine kullanıyor dedi
  2. Lyon - Fransa

Lyon - Fransa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Fransa

Fransa

Fransa Coğrafi Verileri Konum: Batı Avrupa'da, kuzeyde Lüksemburg, Belçika ve Marş Denizi, batıda Atlas Okyanusu ve Biskay Körfezi, güneyde İspanya ve Akdeniz, doğuda da İtalya, İsviçre ve Almanya ile çevrilidir. Coğrafi konumu: 46 00 Kuzey enlemi, 2 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: 547,030 km² Sınırları: toplam: 2,889 km sınır komşuları: Andora 56.6 km, Belçika 620...
  4. France (Fransa) Kağıt Paraları

France (Fransa) Kağıt Paraları

fransız paraları fransa parasi fransa parası fransız parası cent francs 1917 - 1 Franc 1922 - 1 Franc 1931 - 50 Francs 1938 - 100 Francs 1941 - 100 Francs 1944 - 50 Francs 1944 - 100 Francs 1987 - 20 Francs 1992 - 50 Francs 1998 - 100 Francs koleksiyon.org
  5. Fransa Resimlerim

Fransa Resimlerim

fransa resimleri Seine-Maritime resimleri la havre resimleri etretat resimleri rouen resimleri deniz ve manzara resimleri burada meleklerim Merhaba Melekler, Bayram tatili Paris turunu bitirdikten sonra sizlere biraz Rouen sehrine bagli deniz kiyisindaki bir kasabadan bahsetmek istiyorum, Etretat isimli bu sahil kasabasi , Le havreye cok yakin... Birazdan resimlerini goreceginiz bu kasabaya...

Sayfayı Paylaş