gebe
  1. dedektif

dedektif Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Catherine Zeta-Jones Atkins Diyeti ile Formunu Koruyor!

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında dedektif tarafından paylaşıldı.

[h=3]Catherine Zeta-Jones Atkins Diyeti ile Formunu Koruyor![/h]Güzel yıldızın kilolarını koruma ve formda kalma sırları… “ Karbonhidratlı gıdaların tamamen kesilip, sebze ve meyvelerinse kısıtlı tüketilmesini öneren Atkins diyetinin, bende çok işe yaradığını söyleyebilirim. Çünkü bu diyete göre et, sosis, peynir, tereyağı, yumurta yiyebiliyor, hatta akşam yemeğiyle birlikte bir kadeh şarap bile içebiliyorum. Tek dikkat etmem gereken karbonhidrat bazlı sebzeler ve patates yememek. Bu aslında benim için çok da kolay değil çünkü vazgeçemediğim birçok yiyecek karbonhidrat içeriyor. Mesela hayatımı ekmek ve peynir yiyerek geçirebilirim. Bu zaafla baş etmek için akşamları saat 17:00′ den sonra karbonhidrat yemiyorum ve çok faydasını gördüm. Spor olarak ise en çok egzersiz yapıyorum. Bu sporu dizlerinizi kırık bir şekilde yaptığınız için bacak kaslarını çok iyi çalıştırıyor ve sıkılaşmaya yardımcı oluyor.”

kaynak: bitkiblog

Catherine Zeta-Jones Atkins Diyeti ile Formunu Koruyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta-Jones Gerçek Adı: Catherine Jones Doğum Yeri: Swansea, Galler Doğum Tarihi: 25.09.1969 Boy : 1.73 m Onu Ünlü Yapan Ne? Baştan çıkarıcı bir kadını oynadığı The Mask of Zorro (1998) filmindeki rolü Birliktelikleri: Eşi: Michael Douglas, aktör, yapımcı; Kasım 2000'de evlendiler. Sevgilisi: Mick Hucknall, müzisyen Sevgilisi: Jon Peters, yapımcı Sevgilisi: Angus...
  2. Catherina Zeta-Jones. Güzel yıldız en çok ölen akrabalarıyla konuşmak istiyormuş.

Catherina Zeta-Jones. Güzel yıldız en çok ölen akrabalarıyla konuşmak istiyormuş.

Son filmi "Death Defying Acts" vesilesiyle ölüm ve ölüler hakkında çok şey düşündüğünü söyleyen Catherina Zeta-Jones, psişik olaylardan çok etkilendiğini söylüyor. Provalar sırasında bu konu hakkında çok düşündüğünü söyleyen Zeta-Jones, "Keşke öteki taraftaki kişilerle irtibata geçebilsem. Büyükannemle konuşmayı çok isterdim" diyor. Bu arada, ünlü sihirbaz Houdini'nin...
  3. Michael Douglas ve Catherine Zeta Jones Türkiye'de!

Michael Douglas ve Catherine Zeta Jones Türkiye'de!

michael douglas, catherine zeta jones, bodrumda, türkiyede tatil yapıyorlar, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Geçtiğimiz hafta dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Ronaldo'dan sonra bu hafta da dünyaca ünlü oyuncular Michael Douglas ve eşi Catherine Zeta Jones tatil için Türkiye'yi tercih ettiler. Mavi tura çıkan çift ilk olarak Bodrum'daydı. Dünya starı çift...
  4. Catherina Zeta Jones Giyim Kombileri...

Catherina Zeta Jones Giyim Kombileri...

Catherina Zeta Jones Kombileri Catherina Zeta Jones Giyim Kombileri Ünlü güzel oyuncu Catherina Zeta Jones kombilerini görmek isteyenler için işte bazı kombinelerini sizler için paylaşıyoruz...Ünlü güzel oyuncu Catherina Jones kim olduğu hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz...
  5. Kış Diyeti İle Formunuzu Koruyun

Kış Diyeti İle Formunuzu Koruyun

kış diyeti, diyet çeşitleri, kışın kilo vermek için diyet Kış ayları gündüzlerin kısa gecelerin de uzun olması nedeni ile insan vücudunu daha bir hareketsiz bıraktığı gibi uzun kış gecelerin de tv karşısın da yapılan atıştırmalıklardan dolayı alınan kiloları vermek artık sorun değil... Kışın formunuzu korumak ve yaz aylarına formda fit bir vücutla girmek için sizlere kış diyeti listesini...

Sayfayı Paylaş