gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Çatı

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Tavan, Tavanarası.Ciddi olmayan bir hastalığa yakalanacaksınız demektir. Ciddi olmayan bir hastalığa yakalanacaksınız demektir. Mantıklı bir şekilde bütün sorunlarınızı çözebileceksiniz.Rüyada çatı görmek, kişinin rahat edeceğine, kişinin endişelendiği sır, giz gibi şeylerin açığa çıkmayacağını gösterir.

Çatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mor çatı...

mor çatı...

mor çatı ankara mor çatı ankara adres Mor Çatı Kadına yönelik (aile içi veya dışı) şiddete karşı Türkiye'deki ilk kurumsal yapı olan Mor Çatı, 1990 yılında kuruldu. Şiddete maruz kalan kadınlara psikolojik ve hukuksal destek veren vakıf, kuruluşundan 5 yıl sonra kadın ve çocukların can güvenliklerini sağlamak üzere sığınak açtı. Ancak, üç yıl hizmet veren sığınak 1998 yılında maddi...
  2. Çat Kapı Size Geldim

Çat Kapı Size Geldim

Diyelim ki zil çaldı şimdi, çat kapı ben geldim. Evin ne durumda olurdu? Derli toplu bulurdun diyen düzenli hatunlardan mısın yoksa habersiz gelirsen sen de toplamama yardım edersin diyen pasaklılardan mısın? :D İşin şakası bir yana hadi itiraflar buraya, habersiz geldim evin ne durumda? :)
  3. Davut Güloğlu - Çat Çat

Davut Güloğlu - Çat Çat

Bir kere sevdim, gönül verdim diye kölen mi oldum sandin Her isine geleni yaparken sen beni hiç yoktan saydin Ne desem olmuyor Sözümü takmiyor Her isine geleni yapiyor Yüzüme bakmiyor Sözümü tutmuyor Her önüne gelene çatiyor Çat çat çatlatiyor o beni Çat çat çat çat çatlatiyor o beni Çat çat çatlatiyor o beni Çatir çatir çat (Çatlatiyor o beni) Bir kere baktim, hayatimi yaktim nasil böyle...
  4. Mor Çatı - Neler Yapabiliriz?

Mor Çatı - Neler Yapabiliriz?

mor çatı nedir Şiddet gören kadınlara yeni bir umut ve kucak açan mor çatı kadın sığınma evleri için bizler neler yapabiliriz nasıl yardımcı olabiliriz ve gönüllü bir şekilde yardım etmek isteyenler nasıl edebilir tüm sorularınızın cevapları burda arkadaşlar Bizlere Nasıl destek Olabilirsiniz? Ayni destek Başvurularımızın kimi zaman yeni evlerini kurarken ya da sığınakta yaşayacakları...
  5. Almanyaya çattı

Almanyaya çattı

Necati şaşmazın dobra sözleri ;Allah'tan Korkusu Olmayandan Korkumuz Yoktur! bence olay sözler... Senaryosu Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan tarafından kaleme alınan, Zübeyr Şaşmaz'ın yönetmenliğini yaptığı ve Oyunculuğunu Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban, Erdal Beşikçioğlu, Nur Aysan, Mustafa Yaşar, Erkan Sever, Zafer Diper, Umut Karadağ...

Sayfayı Paylaş