gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

çatlak kremi

Konu, 'Çöplük' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
    bu kremi çatlaklar mı kullanıyo :D:D

şaka şaka badem yağıda kullanan var ama oda bildiğim kadarıyla kıllanma yapıyo sonra amazon ormanı gibi olmayalım :D:D

kıvırcık güzel ve birtutamanne bunu beğendi.
  3. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen badem yağıda kılları besliyor ve her yerin vıcık vıcık yağ oluyor oyuzden pek kullanmadım

4. kıvırcık güzel

kıvırcık güzel Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    116
    Ödül Puanları:
    43
    kızlar ben bebe yağ kullanıyorum çatlak var zaten bende daha fazla olmasın diye kullanıyorum zayıflarsam kaybolur bence :Ç)

çatlak kremi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çatlak

Çatlak

Camın, tabak, bardak vs. çatlaklığı kadın cihetinden gelecek üzüntüye yahut hanımını üzmeye, Duvar, tavan vs. çatlağı erkek için üzüntü ve kedere, Çatlağı kapamak iş ve diğer hususlardaki gedikleri kapatmaya delalet eder.
  2. madecassol çatlak kremi kullanan varmıı

madecassol çatlak kremi kullanan varmıı

slm :dance: kızlar 21 haftalık hamileyim ve catlamaya başladım dr. bana madecassol verdi ama korkuyorum acaba zararı olurmu diye kullanan varsa cevap yazarsanızzz çoookkk sevinirimm kocaman mucuukkkkkkk hepinzee:cici::cici:
  3. çatlaklar

çatlaklar

merhaba bendaha 14 yaşındayım fakat göğüslerimde aşırı derecede beyaz çatlak yok fazla kilomda yoklütfen yardım edin ne yapıcam :(
  4. Ebru Şallı ‘ nın Mucize Çatlak Kremi Tarifi

Ebru Şallı ‘ nın Mucize Çatlak Kremi Tarifi

Çatlak Kremi Tarifi Ebru Şallı Çatlak Kremi Tarifi İşte yine Ebru Şallı yönetmiyle hamilelikte ya da hamilelik dışında oluşan çatlaklara veda edebilirsiniz..Ebru Şallıya herkes imreniyordur sanırım..Çünkü hamileliğinde sadece 7 ikincisinde ise sadece 9 kg almış...Valla helal olsun diyesim geldi..:D:D Meleklerim isteyenler bu kürü uygulayabilirler...Şimdiden kolay gelsin..Göbek Çatlakları...
  5. Vücut çatlağı için Bi-oil kullananlar

Vücut çatlağı için Bi-oil kullananlar

Ah şu çatlaklar.Kadınların en büyük kabusu .Cildi ne kadar çirkin gösteriyor.Çok fit bir vücuda sahip olsanızda bu çatlaklar gölge düşürebiliyor.Piyasada bir çok çatlak önleyici kremler,losyonlar mevcut.İnanın kimse şunu kullandım %100 sonuç aldım demiyor.Vücut çatlakları gerçekten kremlerle losyonlarla geçmiyor.Son günlerde reklamlarda çatlak önleyici hatta giderici bir losyon...

Sayfayı Paylaş