gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Çatlaklar için nemlendirici krem

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bebak acı badem nemlendirici acı badem sütü çatlak gebelikte nemlendirici kullanımı hamilelikte kullanımı doğal yollardan çatlak kremi Özellikle doğum sonrası oluşan çatlaklar kadınlarda gerçekten çok can skıntısı ve moral bozucu bir durumdur.Bu tür çatlaklar için sizlere bakımınınızı doğal yollardan yapmanız adına bitkisel nemlendirici formülünü vermek istiyorum
    Eşit miktarlarda çilek yağı, badem yağı ve limon suyunu karıştırın. Ardından bu karışımı cildinize sürerek masaj yapın. Yıkanırken zeytinyağlı sabun kullanmayı tercih edin.

Bunun dışında 10 damla kayısı yağına 1 ampul E vitamini karıştırdıktan sonra bu karışımı cilt nemlendiricisi olarak kullanmanızın yararı olacaktır.

Gebelikle beraber karın ve göğüste oluşacak cilt çatlaklarını önlemek için bu doğal nemlendirici çok yararlı olacaktır.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Uygulayacak olan arkadaşlarım; badem yağı tatlı badem yağı olmasın. Çünkü tatlı badem yağı tüyleri kalınlaştırıyor ve rengini koyulaştırıyor.
    Tatlı badem yağını, saç ve kipriklerinizde kullanmanızı tavsiye ediyorum. Cildiniz için ise acı badem yağını kullanın :)

Gebelikte oluşan çatlaklar için, kakao yağı ve acı badem yağını karıştırıp uygulayabilirsiniz :)

Çatlaklar için nemlendirici krem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nemlendirici kremler

Nemlendirici kremler

nemlendirici kremler bütün nemlendirici keremler resimli Cildinizin kaybetmiş olduğu nem oranını geri kazanmaya ve nemlendirmeye yarayan nemlendiriciler hakkında sizler için merak ettiğiniz ve bilmek istedikleriniz konusunda bazı bilgileri paylaşıyorum .Nemlendirici nedir ve nasıl kullanılır ne gibi faydası vardır? gibi sorularınızın yanıtları ve çok daha fazlasını aşağıdaki yazıda...
  2. Karma ciltler için nemlendirici krem önerileri

Karma ciltler için nemlendirici krem önerileri

karma ciltler için, nemlendirici krem, isimleri, çeşitleri, fiyatları, önerileri ve dahası burada arkadaşlar Karma cilde sahip olan Melek'lerimiz için ve yine aynı cilt tipine sahip olan misafirlerimiz için, nermlendiri krem önerileri ve fiyatlarını sunuyoruz bu makalemizde arkadaşlar. Karma cilt tipleri için iyi bir nemlendirici bulmak her zaman büyük bir sorun olur. Yağsız bir...
  3. Gebelik Çatlakları İçin Ünlülerin Kullandıkları Krem!

Gebelik Çatlakları İçin Ünlülerin Kullandıkları Krem!

Bu konu; Gebelik Çatlakları İçin Ünlülerin Kullandıkları Krem hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili anne adayları meleklerimiz, gebeliğiniz süresince elbette ki kabuslarınızdan biri gebelik çatlakları. Gebelik boyunca verdiği sıkıntı ve gebelik sonrası kötü görüntüsü sebebeiyle kimsenin yaşamak istemediği gebelik çatlakları için ünlülerin kullandıkları bir krem markası var. Biz de size onu...
  4. gebeliğin kaçıncı ayında çatlaklar için krem sürmeli?

gebeliğin kaçıncı ayında çatlaklar için krem sürmeli?

Merhaba melekler. Ben 3 aylık gebeyim.Acaba ne zamandan itibaren karın çatlağına karşı krem sürmeliyim ?Tecrübelilerden bilgi rica ediyorum..
  5. Topuk Çatlakları İçin Doğal Krem Yapılışı

Topuk Çatlakları İçin Doğal Krem Yapılışı

topuk çatlakları topuk çatlakları nasıl geçer topuk çatlakları tedavisi Topuk çatlakları bir çok bayanın ortak sorunlarından biridir. Topuk çatlakları için sizlere tamamen doğal ve evde kendinizin kolaylıkla hazırlayabileceği çatlak kremi tarifini paylaşıyoruz. Bu doğal topuk çatlak kremi ile artık pürüzsüz topuklara sahip olabilirsiniz. 4 tatlı kaşığı vazalini benmari usulu...

Sayfayı Paylaş