gebe
  1. RanaKayıtsız Üye

RanaKayıtsız Üye Forum Okuru

Çatlama günümü nasıl hesaplarım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında RanaKayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

07.02.2012 de adet oldum.yumurta catlama günümü nasıl hesaplarım,bı oğlum olsun istiyorum da

Çatlama günümü nasıl hesaplarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yonja hesap nasıl kapatılır

Yonja hesap nasıl kapatılır

yonja nasıl kapatılır yonja hesabı nasıl kapatılır üyeliği iptal edilir üyelik iptali siber üyelik iptali Yonja hesap islemi, Yonja hesap kapatma, Yonja hesap nasil kapatilir, Yonja sifre degistirme, Yonja sifre islemi, Yonja sifre nasil degistirilir, yonja.com Hesap kapatmak Geçen gün Msn´de bir kız arkadaşım yonja.com adresi nasıl kapatılıyor biliyormusun diye bir soru sormuştu....
  2. Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

gmail hesabı nasıl açılır yapılması gerekenler gmail açma hesap oluşturma ile ilgili bilgiler burada melekler Hotmail hesabından bıktınız mı? Bir gmail hesabı açmak istiyorsunuz ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz:) Buyrun size gmail hesabı nasıl açılır yardımcı olalim melekler :) Öncelikle www.gmail.com sitesine gidin. Hesap oluştur kısmına tıklayın. Çıkan ekranda doldurmanız gereken...
  3. Facebook hesabımı nasıl kapatacağım?

Facebook hesabımı nasıl kapatacağım?

Face artık beni sıkmaya başladı.Face hesabımı nasıl kapatabilirim, yardım eder misiniz?
  4. ebay hesabımı nasıl kapatabilirim

ebay hesabımı nasıl kapatabilirim

Varolan ebay hesabımı artık kullanmadığım için kapatmak istiyorum.Bu işlemi gerçekleştirmem için ne yapmam gerekiyor? Şimdiden teşekkür ederim bilgiler için..
  5. Twitter Hesabı Nasıl Dondurulur?

Twitter Hesabı Nasıl Dondurulur?

twitter hesabı twitter hesabı dondurma Sevgili melekler, bu sayfamızda twitter hesabı kullanıcılarını yakından ilgilendiren önemli bir özellikten bahsedeceğiz. Gereken durumlarda twitter hesabı nasıl dondurulur, tüm bilgileri burada bulabilirsiniz... Twitter'da hesabınızı dondurmak için Ayarlar --> Hesap bölümünün en alt kısmında Hesabımı Devredışı bırak seçeneğini göreceksiniz. Ona...

Sayfayı Paylaş