gebe
  1. RanaKayıtsız Üye

RanaKayıtsız Üye Forum Okuru

Çatlama günümü nasıl hesaplarım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında RanaKayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

07.02.2012 de adet oldum.yumurta catlama günümü nasıl hesaplarım,bı oğlum olsun istiyorum da

Çatlama günümü nasıl hesaplarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Köpeğinizin Yaşını Nasıl Hesaplarsınız?

Köpeğinizin Yaşını Nasıl Hesaplarsınız?

Köpeğinizin yaşını hesaplayın Köpeğinizin yaşını hesaplayın BURDAN
  2. msn hesabı nasıl kapatılır?

msn hesabı nasıl kapatılır?

msn nasıl kapatılır msn adresi nasıl kapatılır hesabı oturum resimli anlatım Hotmailde oturum açtıktan sonra http://accountservices.msn.com adresine girinMüşteri Hizmetleri kısmına girinorada Hesabınızı Kapatın yazılı bir link göreceksinizoraya tıklayın ve diğer adımları tamamlayınböylece hesabını kapatabilirsiniz.
  3. Yonja hesap nasıl kapatılır

Yonja hesap nasıl kapatılır

yonja nasıl kapatılır yonja hesabı nasıl kapatılır üyeliği iptal edilir üyelik iptali siber üyelik iptali Yonja hesap islemi, Yonja hesap kapatma, Yonja hesap nasil kapatilir, Yonja sifre degistirme, Yonja sifre islemi, Yonja sifre nasil degistirilir, yonja.com Hesap kapatmak Geçen gün Msn´de bir kız arkadaşım yonja.com adresi nasıl kapatılıyor biliyormusun diye bir soru sormuştu....
  4. Twitter Hesabı Nasıl Dondurulur?

Twitter Hesabı Nasıl Dondurulur?

twitter hesabı twitter hesabı dondurma Sevgili melekler, bu sayfamızda twitter hesabı kullanıcılarını yakından ilgilendiren önemli bir özellikten bahsedeceğiz. Gereken durumlarda twitter hesabı nasıl dondurulur, tüm bilgileri burada bulabilirsiniz... Twitter'da hesabınızı dondurmak için Ayarlar --> Hesap bölümünün en alt kısmında Hesabımı Devredışı bırak seçeneğini göreceksiniz. Ona...
  5. Yonja Hesabı Nasıl Silinir?

Yonja Hesabı Nasıl Silinir?

yonja hesabı, yonja hesabı nasıl kapatılır, yonja hesabı silme Sevgili melekler, bir heves sosyal arkadaşlıklar için Yonja hesabı açtınız ama şimdi kapattırmak istiyorsunuz. Ne yapacaksınız? Acaba yonja hesabı kapatılabiliyor mu? İstediğiniz zaman yonja hesabını sildirebiliyor musunuz? Yoksa bu mümkün değil mi? İşte tüm bu soruların cevabı aşağıda... Yonja hesabınızı kapatmak için...

Sayfayı Paylaş