çatlama iğnesi sonra kasık ağrısı ve gebelik belirtileri hakkında bilgi istiyom

Slm benim adetime 3 gün var aşırı derecede midem bulanıyor ve araara kasılkarımda ağrı oluyor normalde gece 1 veya 2 de yatmama rağmen 3 gündür akşam 9 da uyuyorum yorgun hissediyorum kendimi acaba hamile olabilirmiyim? Teşekkürler...:)

güzel allahım hepinizin yüzünü güldürsün inş.

bendede aynı beliirtiler var benim ilkim tüp bebek kızım 3 yaşında çok şükür.. ikinci istiyorum inşallah tedaviye gerek kalmadan olur inşallah. ben hep aynı gün nerdeyse aynı saattte adet olurum şaşmaz.. ama bu ay 1 gü geciktim içimden keşke keşke diyorum bekliyorummm
allahım her isteyene nasip etsin...

arkadaşlar merhaba 8 aylık evliyim ve geçen ay korunmayı bıraktık geçen ay ilişkiden sonra hep vajinal duş yaptım salak gibi ve maalesef hamile kalamadım ve bu ay geleneksel yöntem olan bacakları havaya dikme metodunu uyguladım ve gün aşırı ilişkiye girdik sabaha kadar yıkamadım vajinamı... adetime 10 gün kadar var ama kol altımdaki süt kanalları çok acıo ve gaz problemim var,göğüslerim şiş ve aşırı belim ağrıo arada kasıklarıma batma oluo acaba hamilemiyim yaaa... asıl merakım süt kanallarım neden böle şişti hemen lütfen yorum yapın arkadaşlar şimdiden çok teşekkürler... herkese tatlı bebekler diliyorum...:D:D

canim bu yazdiklarin adet belirtileride olabilir eger 10 gune kadar adet olmassan kan tahlili yaptir bence bazen idrar testleri yanlis cikabiliyor!! insallah hamissindir canim!

kan testininde ilk başta düşük çıkması ve sonradan çıkması sözkonusu olabilirmi acaba??? bilgisi olan varmı??? sevgiler.

henüz idrar testide yaptırmadım ama adetime 15 gün kala başladı tüm bu belirtiler ve dahada devam edio adetime 8 gün kaldı bakalım ne olcak göğsümdeki damarlada çok fazla belrginleşti normalde adetime 2-3 gün çok belirti olurdu bu d,seferki farklı yani bakalım

Merhabalar, geçen ayın 22 de adet olmuştum 4 gün sürdü ayın 1 dede beraberliğimiz oldu,4 gün sonra kan testi yaptırdık ama bişe çıkmadı, yaklaşık 10 gündür gögüslerimde şişlik agrı,akıntım,hafif mide bulantısı, tansiyon düşmesi ve geçen hafta kahverenkte bir akıntım oldu genelde adet günümden 3 veya 4 gün önce oluyordum ama 2 gün var hala olmadım çok merak ediyorum midemde de çok fazla yanma hissi var pskolojikmi acaba bunlar

mrb arkadaşlar ben de ayın 2 de aşılama yaptırdım benim de göğüslerim çok ağrıyo ve göğüs uçlarım..belirginleşti ama inşallah hamileyimdir

arkadaşlar bende yeni üye oldum lütfen yardım edin benm gibi olan varsa yazsın geçen ay klomen kullandım arkasından çatlatma iğnesi oldum ve 2 yumurta oluştu biri çatladı diğeri çatlamadı kist yapar çatlamazsa dedi doktor ve adet olmuşum gibi kanamam oldu 2 gün sonra progestan verdi doktor şuan kullanıyorum ama korkuyorum haftaya test yapalım dedi bgebelik testi sizdede kanamsı olan oldu mu

Geri