çatlama iğnesi sonra kasık ağrısı ve gebelik belirtileri hakkında bilgi istiyom

kızlar 3 aydır korunmuoruz 15 ay önce 2.5 aylık kalbi durdu bebişimin klomen tedavisi görüom bu ay cumartesi gitcem doktora işalah dua edin herkese duacıyım fazla stres yapmayın ama allah bilir zamanını

acaba

merhaba arkadaşlar ben 21.04 te aşılama yaptırdım kasıklarımda ağrı alt karın bölgemde şişlik ve gaz hissediyorum bunlar normal mi ilk defa yaptırdım

arkadaslar slm benım adetıme 4 gun daha var asırı derece mıgdem de gaz oluyor ve 1 hafatdır basım donuyo belıede agrı vuruyo acaba hamıle olbılırmıyım bu arda 6 senelık evlıyım cvp yazrmısınız

herkese merhaba uzun zamandan beri bu siteyi takip ediyorum en sonunda üye olmaya karar verdim.bende klomen+ovitrelle kullananlardanım.2 ay önce kullanmaya başladım kist oluştu geçen ay hsg çektirdim herşey normal.31 temmuzda tekrar ovitrelle yaptım şimdi meraktan ölüyorum acaba ne zaman test yapmalıyım tecrübeli olanların yardımını bekliyorum

arkadaşlar merhaba bende yeni üyeyim. ben 16 ağustosta çatlatma iğnesi oldum 1 tane yumurtalığım vardı o da çatladı. 33. ve 36. saatler ilişkiye girdik. kasıklarımda çok şiddetli olmayan ağrılar oldu ilk günler sonra kesildi. ama dünden beri karnımın altında bi şişkinlik hissediyorum ve birazda ağrı. ara ara beyaz renkte bir akıntım oluyor. bugün iğnemin 9. günü bu sabah idrar testi yaptım negatif çıktı ikinci çizgi silik şekilde bile çıkmadı benimle aynı durumda olup birkaç gün sonrasında testi pozitif çıkan varmı? lütfen cevap verin kızlarrr...

klomenle çatlatma iğnesi kullandım sonucu merak ediyorum

bende 20 eylül 2012 çatlatma iğnesi oldum doktorum 27 eylülde gel kande gebelik testine bakalım dedi hemen belli olurmu çok istiyorum 10 yıllık evliyim 3 tane doğumum oldu ama hayatta yok aranıza yeni geldim benide bilgilendirirseniz sevinirim

Merhaba;
on iki gün önce çatlama iğnesi vuruldum ve yaklaşık 6 gündür göğüslerimde dolgunluk ve acıma hissi var birde kasıklarımda sancı agrı var.adet olmama tam bir hafta var kan testi yaptırsam gebelik varsa çıkarmı?

merabalar bende çatlatma iğnesi vuralalı 1 hafta oldu adetime 2 hafta var ama bnm kasık ağrılarım batmalarm ve mide bulantılarım çok oluyo kaç günden belli oluyo hamile olup olmadığın bana yardmcı olurmsnz

arkadaslar birsey farkettim sorusunu yazan çıkıyor gelişmeleri birbirimize haber verelim gebe kaldım kalamadım şu oldu bu oldu diye

Geri