gebe
  1. Merakli1

Merakli1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Çatlatma igne ve test

Konu, 'Gebelik testi - hesaplama' kısmında Merakli1 tarafından paylaşıldı.

İgnenin 14.günü 10dk sonra silik cizgi?

Ekli Dosyalar:

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Test sonucunu kullandığınız ilaç etkileyebilir.Bu yüzden beklenen mensinizde gecikme yaşarsanız testi tekrar yapın.Testin kullanım bilgilerinde ne kadar beklemeniz gerektiği de yazar ayrıca.

3. Merakli1

Merakli1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ilacın etkisi 12 günde geciyor. Ama bazen geç cıkan sonucla gebelik ögrenen varmı, onu merak ettim

Çatlatma igne ve test konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar

klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar

merhaba bu ikinci çatlatma iğnesi oluşum geçen ay tutmadı inşallah bu aytutar 25 ekimde çatlatma iğnesi oldum çatlamış çok şükür ama 5.gün olmak üzere acayip akıntım var normalmi acaba böle bişey yaşayan varmı aranızda yorum yaparsanız sevinirm
  2. çatlatma iğnesinin 9. günü test yapanlar

çatlatma iğnesinin 9. günü test yapanlar

arkadaşlar merhaba bende yeni üyeyim. ben 16 ağustosta çatlatma iğnesi oldum 1 tane yumurtalığım vardı o da çatladı. 33. ve 36. saatler ilişkiye girdik. kasıklarımda çok şiddetli olmayan ağrılar oldu ilk günler sonra kesildi. ama dünden beri karnımın altında bi şişkinlik hissediyorum ve birazda ağrı. ara ara beyaz renkte bir akıntım oluyor. bugün iğnemin 9. günü bu sabah idrar testi yaptım...
  3. Çatlatma ignesinin kaçıncı günü idrar testi pozitif

Çatlatma ignesinin kaçıncı günü idrar testi pozitif

3kasımda catlatma ignemi oldum. Bugün 15.günüm idrar test negatif. Gecen ay igneden 18.gün adet oldum. Gebelik olsa bugün cıkarmiydi? Yada yine 18.gün mü adet günüm :( lütfen yardım
  4. Yumurta çatlatma iğnesinden ne kadar sonra hamilelik testi yapılır?

Yumurta çatlatma iğnesinden ne kadar sonra hamilelik testi yapılır?

Yumurta oluşturmak ve yumurtayı (folikülü) büyütmek amacıyla kullanılan ilaçlar farklıdır, bu yazıda kastedilen ilaç büyümüş folikülün çatlaması ve bu sayede yumurtlama sağlanması amacıyla kullanılan ilaçlardır. Bu nedenle yumurta çatlatma iğneleri sadece yumurta büyüdüğünde tek doz olarak uygulanır, yumurta büyütme amacıyla kullanılan ilaçlar ise ardışık günler boyunca (1-2 hafta) her gün...
  5. Çatlatma ignemi bugün vurdurdum

Çatlatma ignemi bugün vurdurdum

Oncelikle herkese merhaba bugün 10 da otrivelle vuruldum (cmt)..Bu ay ilk defa klomene basladim ve iğne..10 yildir spiral vardi cikardim 6 ay olmayinca dr gittim..Esim ve bende bir sorun cikmadi ama ben beklemek istemedim.Aslinda pek umudum yok çünkü dr bir yumurtan var dedi inşallah hayirlisi olsun.Aranizda benim gibi olanlar varmi merak ediyorum

Sayfayı Paylaş