gebe
  1. Ayse

Ayse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

catlatma iğnemi oldum yardım edin

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında Ayse tarafından paylaşıldı.

ben daha yeni kayıt oldum bana biri yardım etsin çok yalnızım pazartesi günü ilk catlatma iğnemi oldum o günün ertesi günü ve ertesi günü eşimle birlikte olduk sonra gün aşırı olaya başladık ama şu an lavoboya girdiğimde çok azda olsa kan gelmiş cok korktum ama şu an yok gelmiyo ve ben cok korkuyorum bebek varsa bile ona zaramı verdim diye

2. pirenses

pirenses Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    ayşe
    regli günün gelmeden kanama olmaz yara vardır sende iğneden sonra 36cın saate ilişkiye gircekmişsin bende aynı tedavi goruyom cumartesi iğne vurulcak ilk denemede olmadı ikinci neneme şimdi hayırlısı inşallah:hasta:

catlatma iğnemi oldum yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. catlatma iğnesiyle hamile kalan varmı yardımcı olursanız sevinirim

catlatma iğnesiyle hamile kalan varmı yardımcı olursanız sevinirim

çatlatma iğnesiyle hamile kalanlar çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar iğnesiyle kaldım iğnesinden sonra yumurta ben iki aydır tedavi göruyom tutmadı daha ikinci bebek icin
  2. yardım edin!

yardım edin!

düzenli adet görmeme rağmen geçen ay adetim 5 gün geçti.umut yerini hüzün aldı.02-06 -2011 adet olmam gerekiyordu.ve gece 11 de pembemsi bir kanama oldu az az geldi.gece boyunca daha önce yaşadığım adet sancısı yoktu.yerleşme kanaması diye ve biraz üzgünlükle bekledim.ama gelmedi.sabah kalktığımda iç çamaşırımda kan yerine siyah leke vardı.bu günse kahverengi lekelenme devam ediyor.geçen ayki...
  3. Yardım edin !!!!

Yardım edin !!!!

merhaba ben birini seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum . nisan ayının 25 inde çıktım 26 sında ayrıldı nedenide 5. sınıfta beni sevdiğini solediğinde ( tabi küçüktüm şimdi sekize geçtim ) öğretmene şikayet etmekmiş . geçen günde facebook ta konuşurken bana göz kırpma ve öpücük işaretlerini gönderdi . çok kafam karışık . bana yardım edin . ona nasıl davranmalıyım . nasıl...
  4. Yardım edin

Yardım edin

14 yaşımdayım bu sene yeni mezun oldum 8. Sınıftan ve 6. Sınıftan beri bir çocuğa aşık oldum ama nasıl derler hani sınıf grulaşmaları var ya biz ayrı gruplardanız biz ezilenler onlar ezenler ben onu 3 senedir seviyorum onada söyleyemiyorum onu bütün okul tanıyor ve herkezde ondan yana ne yapacağımı bilmiyorum benim ise okulda bir popülerliyim yok şimdi okuldan mezun olduk ama ben hala onu...
  5. yardım edin

yardım edin

adetim 1 hafta geçti kan testim 0,100 çıktı hamilemiyim

Sayfayı Paylaş