gebe
  1. zurzur

zurzur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Çatlatma iğnesi ve sonrası yaşanan psikolojik gel gitler...

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında zurzur tarafından paylaşıldı.

İğne olalı 12 gün oldu. Dün idrar testi yaptım neğatif çıktı :( ne hissedeceğimi şaşırdım:bilgi ve tecrubeli arkadaşlar yardım edin lütfen..

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Sabırlı olun moralinizi bozmayın.Gecikmeniz olursa testi tekrarlayın.

3. zurzur

zurzur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Belirti hiç hissetmiyorum :( bi sonraki testi nasıl bekleyecem ne kadar bekleyecem ...

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Mens olmazsanız testi tekrar yapın.

Çatlatma iğnesi ve sonrası yaşanan psikolojik gel gitler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar

klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar

merhaba bu ikinci çatlatma iğnesi oluşum geçen ay tutmadı inşallah bu aytutar 25 ekimde çatlatma iğnesi oldum çatlamış çok şükür ama 5.gün olmak üzere acayip akıntım var normalmi acaba böle bişey yaşayan varmı aranızda yorum yaparsanız sevinirm
  2. Yumurta çatlatma iğnesi ve gebelik testi

Yumurta çatlatma iğnesi ve gebelik testi

Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar ne zaman doktora başvurmalıdır? Her hamilelikte olduğu gibi fark edilir edilmez hatta hiçbir belirti olmasa bile adet gecikmesi olduktan sonra doktora başvurulması gerekir. Yapılan kanda gebelik testi veya ultrasonografi değerlendirmeleri ile gebelik kesinleştirilir. Yumurta çatlatma iğnesi ne kadar etkilidir? Hap veya iğne ile yumurta büyütme...
  3. Çatlatma iğnesi

Çatlatma iğnesi

Bugün Ovitrelle de 3.günüm ama öyle ağrı filan yok normal mi acaba kızlar
  4. Yumurta çatlatma iğnesinden ne kadar sonra hamilelik testi yapılır?

Yumurta çatlatma iğnesinden ne kadar sonra hamilelik testi yapılır?

Yumurta oluşturmak ve yumurtayı (folikülü) büyütmek amacıyla kullanılan ilaçlar farklıdır, bu yazıda kastedilen ilaç büyümüş folikülün çatlaması ve bu sayede yumurtlama sağlanması amacıyla kullanılan ilaçlardır. Bu nedenle yumurta çatlatma iğneleri sadece yumurta büyüdüğünde tek doz olarak uygulanır, yumurta büyütme amacıyla kullanılan ilaçlar ise ardışık günler boyunca (1-2 hafta) her gün...
  5. Çatlatma İğnesinden Sonra Gebelik Belirtileri Ne Zaman Başlar?

Çatlatma İğnesinden Sonra Gebelik Belirtileri Ne Zaman Başlar?

Çatlatma İğnesinden Sonra Gebelik Belirtileri- başlıklı konumuzu incelerken sorularınıza en iyi şekilde yanıt bulacaksınız. Gebe kalma süreci doğal yolların haricinde zorlu bir süreçtir. Yıllarca bir evlada kavuşabilmek için mücadele veren insanlar var. Bunlardan biri de benim. Doğal yollardan hamile kalamayınca tedavi yöntemleri aramaya başladık ve tabii ki ilk olarak tıpta tedavimizi aradık....

Sayfayı Paylaş