gebe
  1. cylnmhmt

cylnmhmt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Çatlatma iğnesi vurulduktan sonra 5. ve 6. gün idrar testi silik cıkan var mı ??

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında cylnmhmt tarafından paylaşıldı.

Beklemek ne zor şeymiş allahh hepimize nasip etsin hayırlı evlat... iki gündür silik çizgi cıkıyo test ve umutlanmak istemiyorum ama halamın kızıdaa böyle olmuş iğneden sonra ve hamile cıkdı kan tahllinde sonra. Simdi 1 aylık bebeği kucağında. Bana kalırda sende hamilesin dedii ama bilemiyorum.Bu soruna yakınn problemi olanlar yorumunuzu bekliyorum...

2. cylnmhmt

cylnmhmt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kimse yokmu cevaplayacak arkadaslarr ??? :((

3. tusemm

tusemm Forum Okuru

bende ayın 20 sinde sabah 9,30 da catlatma ignesi vuruldum bugun 5 gün sabah test yapdım bitanesi tam cıkdı digeri silik cıkdı sonra bitanedaha yapdım ondada aynısı cıkdı inşallah vardır ya

4. tusemmm

tusemmm Forum Okuru

benim bugün tm 14 gün oldu çatlatma ignesi bende 7 gün test yapdım silik cıkdı doktora gitti henüz bişey yok dedi yumurtan catlamış dedi 36 mm olmuş bakalım ne olucak

5. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    kızlar çatlma iğnesinden sonra en az 10 gün test yapmayın çünkü o iğne zaten hamilelik hormonu taşıyor yanıltmasın sizi benim gibi ağlamayın adetiniz bekleyin ben iki defa gördüm silik çizgi

BEYZA21 bunu beğendi.
  6. yesim aker

yesim aker Forum Okuru

Arkadaşlar hepimize Rabbim hayirli sagliklievlatlar nasip etsin benimde bbugün ignemi olali 5 gün oldu test yaptim ikinci çizgi cdikti ama iğne beta HCG tasidigi için 15 gün sonra testi tekrarlamanizda fayda var vücuttan atilmasi lazim bu iğnenin umarim meleklerimiz bizi daha çok bekletmezzz

7. surka

surka Forum Okuru

Merhabalar arkadaslar bende 13gun once yumurta catlatma ignesi oldum ve ucgun once kan testi yaptim 7.28cikti bugunde idrar testi yapptim hicbosey cikmadi sizce hamilelik olusmusmudur yoksa hicbisey yoktur diyosunuz lutfen yardimlariniz bekliyorun

Çatlatma iğnesi vurulduktan sonra 5. ve 6. gün idrar testi silik cıkan var mı ?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. klomen kullanan ve çatlatma iğnesi olan var mı?

klomen kullanan ve çatlatma iğnesi olan var mı?

Merhaba, 10 aydır bebek istiyoruz fakat olmadı. bu ay klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum. adetim 1 gün geçti. acaba hamile olabalirmiyim diye düşünüyorum. benim durumumda olan arkadaşlar varsa yazsın...
  3. Yumurta çatlatma iğnesi ve gebelik testi

Yumurta çatlatma iğnesi ve gebelik testi

Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar ne zaman doktora başvurmalıdır? Her hamilelikte olduğu gibi fark edilir edilmez hatta hiçbir belirti olmasa bile adet gecikmesi olduktan sonra doktora başvurulması gerekir. Yapılan kanda gebelik testi veya ultrasonografi değerlendirmeleri ile gebelik kesinleştirilir. Yumurta çatlatma iğnesi ne kadar etkilidir? Hap veya iğne ile yumurta büyütme...
  4. Yumurta çatlatma iğnesinden ne kadar sonra hamilelik testi yapılır?

Yumurta çatlatma iğnesinden ne kadar sonra hamilelik testi yapılır?

Yumurta oluşturmak ve yumurtayı (folikülü) büyütmek amacıyla kullanılan ilaçlar farklıdır, bu yazıda kastedilen ilaç büyümüş folikülün çatlaması ve bu sayede yumurtlama sağlanması amacıyla kullanılan ilaçlardır. Bu nedenle yumurta çatlatma iğneleri sadece yumurta büyüdüğünde tek doz olarak uygulanır, yumurta büyütme amacıyla kullanılan ilaçlar ise ardışık günler boyunca (1-2 hafta) her gün...
  5. Çatlatma İğnesinden Sonra Gebelik Belirtileri Ne Zaman Başlar?

Çatlatma İğnesinden Sonra Gebelik Belirtileri Ne Zaman Başlar?

Çatlatma İğnesinden Sonra Gebelik Belirtileri- başlıklı konumuzu incelerken sorularınıza en iyi şekilde yanıt bulacaksınız. Gebe kalma süreci doğal yolların haricinde zorlu bir süreçtir. Yıllarca bir evlada kavuşabilmek için mücadele veren insanlar var. Bunlardan biri de benim. Doğal yollardan hamile kalamayınca tedavi yöntemleri aramaya başladık ve tabii ki ilk olarak tıpta tedavimizi aradık....

Sayfayı Paylaş