çatlatma iğnesi yaptıranlar..

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında geweze tarafından paylaşıldı.

1. geweze

geweze Hamiş Melek

çatlatma iğnesi çatlatma iğnesinden kaç gün sonra adet olunur çatlama iğnesi yumurta iğnesinden kaç gün sonra adet olunur yaptıranlar selam melekler..size bi sorum olucak..ben yumurtlama takibi tedavisi oldum..aralık ayının 30 unda iğne vuruldum..çtlatma iğnesnden kaç gün sonra test yaptrsam çıkar ve ne kadar sonra adet olmam gerekir..şu anda kasıklarımda ağrı var batma var...belm felaket ağrıo....

2. aymelek

aymelek Hamiş Melek

hayatım doktorun seni bu konuıda bilgilendirmeliydi aslında ama tahmini bişey söyleyecek olursak.bu gün,yarın kanda baktırırsan belki çıkabilir.idrar testinde çıkmaz.daha erken,oyüzden yapınca negatif çıkarsa üzülme..adetinin ne zaman geleceğini bilemem,önceki adet tarihin ne zamandı?

3. pirenses

pirenses Yeni Üye

canım ben ct ığnesı vuruldum ama adet gunumu bekledım hamıle kalmadıysan gunnunde oluyon zaten ama senın 15 gun olmuş 15 gunu gecınce ıstersen test yap yada adt gununu bekle sonucu bıze bıldır guzel haberle gel

4. geweze

geweze Hamiş Melek

normalde 28 günde bir adet olurum ama son iki aydır yani kasım ve aralıkta 19 unda adet oldum.normalde 16 sında adet olmam gerekr son zamanlarda pek tahmn edemıorum kaçında olcaamı..hafta sonuna kadar beklicem adet olmazsam pazartesi test yaptrcam ozamana yanlış çıkma ihtimalide olmaz heralde...işallah olmuştur bu sefer:)iki buçuk yıldır istioruzda...

5. aymelek

aymelek Hamiş Melek

inşallah hayatım hamilesindir..

6. salkım

salkım Yeni Üye

yumurtlama takibi tedavisi ne demek ya öyledemi bişey var bu çatlama ignesi nasıl oluyor arkadaşlar ?

7. geweze

geweze Hamiş Melek

ewet canım var böyle bişi..ben ilk defa oldum bu tedaviyi..çok doktor gezdm hiç bi sorunumuz yok bizim ama çocuk olmuo..en son gttğim doktor uyguladı bunu..hastalığımın 3. günü klomene başladım..sabah 1 akşam 1.sonra hap bitince hergün ultrasonda foliküllern gelişimini izledi..yeterli büyüklüğe gelnce yani 20mm 22mm falan olunca çatlatma iğnesi vuruldum.ve yumurtlama gerçekleşti.sonraki 3 gün ilişki önerdi okadar..yani bu tedavyle yumurtlama gününü biliosun..döllenme şansı artıo..

8. geweze

geweze Hamiş Melek

iyi dileklern için teşekkür ederm aymelek inşallah allahım isteyen herkese versn..

9. salkım

salkım Yeni Üye

canım sağol bu igne kalça yoluylamı yoksa rahim içinden mi oluyor biraz bahsedebilirmisin acaba?

10. geweze

geweze Hamiş Melek

bu iğne kalça göbek ve koldan yapılıo...ben kolumdan vurundum bi arkadaşım kalçadan vurunmuştu..:hamileyim:halada adet olmadım beklemek çok zooorrrrrrr.......

11. salkım

salkım Yeni Üye

Ay canım inş.hamilesindir eger benim bu ay olmazsa doktorum adetimin 2. veya 3 günü eşinle birlikde gel dedi yumurtalarıma bakcak sanırım daha dogrusu ne olcak bilmiyorum yumurtalarını çogaltırız demişti daha önce gittiğimde yumurtalıklarıma bakmıştı sorun görmedi ilaç falanda vermedi büyümesi için gerek yok dedi kendi büyüyor demişti .sadece folbiol ve vitamin verdi okadar .ama geçen ayda tutmadı bu ayda eger tutmazsa artık eşimle gitcem ne yapcak bilmiyorum sadece gebe kalmazsan adetinin 2 veya 3 günü gel demişti.bakalım beklemedeyim inş.gerek kalmazda hamile kalırım .jinekolok muaneden korkuyorum alışamadım :((((

12. geweze

geweze Hamiş Melek

haklısın canım zor bizim işler..allah seninde gönlüne göre versin inşallah...ne zamandır istıosun ben 2 buçuk yıldır istıorum...

13. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

Ya var ya bir şu konulara el atamıyorum ya deli oluyorum .. durun siz az kaldı bi evleniyim görceniz o zaman hep ben hep ben :D hahhayy :):) hahaha

Ya saka bi yana Allah herkeze Hayırlı bır evlat nasıp eder inş.

14. geweze

geweze Hamiş Melek

hazin son...bu sabah bi uyandım tüm umutlarım söndü...ne yapıcam bilmıorum.2 buçuk yıldır hep aynı olayları yaşıyoruz eşimle..artık ewliliğimimzn tadı kalmadı..çünkü....hasta ol....yumurtlama tarhlerini hesapla...gerekeni yap....sonra oldu mu olmadımı tuttumu tutmadımı....onu içme bunu yapma HAMİLESİNDR BELKİ...umutlan...bekle bekle bekle...her gün takvime bak (ne gereği varsa hatta günde bi kaç kere... sanki saatte bir değişio günler..)sonra avcunu yala...geri başa dön.....bana bi akıl vern aklımı kaybettm artık..

elifsaziye ve koza bunu beğendi.
  15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Üzülme canım ya kader arkadaşlarım benimm Allah çok büyük elbet bigün olur benimde olmuyor 22 ay oldu olmasada alışıyor insan neler yaşıyoruz herşeye dayanıyoruz bunada dayacağız başka çaremiz yok Allah hepimizin yardımcısı olsun bize dayanma gücü versin hayırlısını versin umudunu yitirme uğraşacak düşünecek başka şeyler bulmaya çalış bu ay hesaplama günlerini adet bitiminde gün aşırı ilişkini yaşa olursa olur olmazsa olmaz ne yapalım ya dünyanın sonu değil ya

elifsaziye bunu beğendi.
çatlatma iğnesi yaptıranlar.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar

merhaba bu ikinci çatlatma iğnesi oluşum geçen ay tutmadı inşallah bu aytutar 25 ekimde çatlatma iğnesi oldum çatlamış çok şükür ama 5.gün olmak üzere acayip akıntım var normalmi acaba böle bişey yaşayan varmı aranızda yorum yaparsanız sevinirm
  2. yumurta çatlatma iğnesi ağrı yapar mı

Kızlar yumurta çatlatma iğnesi ağrı yapar mı ne kadar faydalı faydasını görenler oldu mu teşekkür ediyorum.
  3. çatlatma iğnesi

merhabalar ben geçen ay çatlatma iğnesi oldum ve adetimin tarihi 12nisan fakat adet olmadım bu gecikme iğneye bağlı olabilirmi?yoksa hamilemiyim?herhangibir belirti yok nekadar daha beklemeliyim?kan testi yaptırmaşımıyım?teşekkürler
  4. HSG Fİlmi ve Yumurta Çatlatma İğnesi

Merhaba bacılar. Ben yaklaşık bir senedir evliyim. HSG filmi çektirdim. Tüplerim tıkalıydı. Bu sayede açıldı. Ve Ardından yumurta çatlatma iğnesi yaptı doktorum. Bu tür yöntemlere başvurup netice alan yani hamile kalan arkadaşlar var mı. Ve şuan beklemekteyim. Çok ciddi kafam karışık... Cevaplarınızı bekliyorum...
  5. Yumurta Çatlatma İğnesi Nedir ve Ne İşe Yarar?

Bu konu; Yumurta Çatlatma İğnesi Nedir ve Ne İşe Yarar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gebe kalmak ve bebek sahibi olmak isteyen kadınlar bu uğurda her türlü tıbbi yardımı almaya hazırdırlar. Bu konuda azimle tedavi olup, yüz güldüren sonuçlara ulaşan ve bebek sahibi olan milyonlarca çift bulunmaktadır. Biz de gebe kalmak isteyen ancak sorunu yumurtalarının çatlamaması olan...
  6. klomen kullanan ve çatlatma iğnesi olan var mı?

Merhaba, 10 aydır bebek istiyoruz fakat olmadı. bu ay klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum. adetim 1 gün geçti. acaba hamile olabalirmiyim diye düşünüyorum. benim durumumda olan arkadaşlar varsa yazsın...
  7. Yumurta çatlatma iğnesi nedir?

yumurta çatlatma iğnesi ne için kullanılır,yumurta çatlatma iğnesinin yan etkileri,yumurta çatlatma iğnesi ne işe yarar,yumurta çatlatma iğnesi ne zaman etki eder,yumurta çatlatma iğnesi nereye vurulur,yumurta çatlatma iğnesi nasıl vurulur ,yumurta çatlatma iğnesi hakkında bilgiler [ATTACH] Yumurta çatlatma iğnesi nedir? Ne işe yarar? Kısırlık (infertilite) tedavisi gören hastalara en sık...
  8. Yumurta çatlatma iğnesi Ovitrelle

ovitrelle nedir,ovitrelle nasıl kullanılır,ovitrelle ile hamile kalanlar,ovitrelle yan etkileri,ovitrelle iğnesi,ovitrelle kullanımı hakkında bilgiler Yumurta çatlatma iğnesi kısırlık tedavisinde sıkça kullanılan fakat hastalar tarafından ne işe yaradığı pek bilinmeyen bir ilaç türüdür. Yumurtanın oluşumu ve büyümesinde kullanılan ilaçlar ile karıştırılmamalıdır. Yumurta çatlatma...
  9. Yumurta çatlatma iğnesi ve gebelik testi

Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar ne zaman doktora başvurmalıdır? Her hamilelikte olduğu gibi fark edilir edilmez hatta hiçbir belirti olmasa bile adet gecikmesi olduktan sonra doktora başvurulması gerekir. Yapılan kanda gebelik testi veya ultrasonografi değerlendirmeleri ile gebelik kesinleştirilir. Yumurta çatlatma iğnesi ne kadar etkilidir? Hap veya iğne ile yumurta büyütme...
  10. Çatlatma iğnesi

Bugün Ovitrelle de 3.günüm ama öyle ağrı filan yok normal mi acaba kızlar

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. yumurta çatlatma iğnesi

,
  2. çatlatma iğnesi

,
  3. catlatma ignesinden kac gun sonra adet olunur

,
  4. çatlama iğnesi,
  5. yumurtalık çatlatma iğnesi,