çatlatma iğnesi yaptıranlar..

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında geweze tarafından paylaşıldı.

1. geweze

geweze Hamiş Melek

çatlatma iğnesi çatlatma iğnesinden kaç gün sonra adet olunur çatlama iğnesi yumurta iğnesinden kaç gün sonra adet olunur yaptıranlar
    selam melekler..size bi sorum olucak..ben yumurtlama takibi tedavisi oldum..aralık ayının 30 unda iğne vuruldum..çtlatma iğnesnden kaç gün sonra test yaptrsam çıkar ve ne kadar sonra adet olmam gerekir..şu anda kasıklarımda ağrı var batma var...belm felaket ağrıo....

2. aymelek

aymelek Hamiş Melek

hayatım doktorun seni bu konuıda bilgilendirmeliydi aslında ama tahmini bişey söyleyecek olursak.bu gün,yarın kanda baktırırsan belki çıkabilir.idrar testinde çıkmaz.daha erken,oyüzden yapınca negatif çıkarsa üzülme..adetinin ne zaman geleceğini bilemem,önceki adet tarihin ne zamandı?

3. pirenses

pirenses New Member

canım ben ct ığnesı vuruldum ama adet gunumu bekledım hamıle kalmadıysan gunnunde oluyon zaten ama senın 15 gun olmuş 15 gunu gecınce ıstersen test yap yada adt gununu bekle sonucu bıze bıldır guzel haberle gel

4. geweze

geweze Hamiş Melek

normalde 28 günde bir adet olurum ama son iki aydır yani kasım ve aralıkta 19 unda adet oldum.normalde 16 sında adet olmam gerekr son zamanlarda pek tahmn edemıorum kaçında olcaamı..hafta sonuna kadar beklicem adet olmazsam pazartesi test yaptrcam ozamana yanlış çıkma ihtimalide olmaz heralde...işallah olmuştur bu sefer:)iki buçuk yıldır istioruzda...

5. aymelek

aymelek Hamiş Melek

inşallah hayatım hamilesindir..

çatlatma iğnesi yaptıranlar.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar

merhaba bu ikinci çatlatma iğnesi oluşum geçen ay tutmadı inşallah bu aytutar 25 ekimde çatlatma iğnesi oldum çatlamış çok şükür ama 5.gün olmak üzere acayip akıntım var normalmi acaba böle bişey yaşayan varmı aranızda yorum yaparsanız sevinirm
  2. çatlatma iğnesi

merhabalar ben geçen ay çatlatma iğnesi oldum ve adetimin tarihi 12nisan fakat adet olmadım bu gecikme iğneye bağlı olabilirmi?yoksa hamilemiyim?herhangibir belirti yok nekadar daha beklemeliyim?kan testi yaptırmaşımıyım?teşekkürler
  3. Yumurta çatlatma iğnesi nedir?

yumurta çatlatma iğnesi ne için kullanılır,yumurta çatlatma iğnesinin yan etkileri,yumurta çatlatma iğnesi ne işe yarar,yumurta çatlatma iğnesi ne zaman etki eder,yumurta çatlatma iğnesi nereye vurulur,yumurta çatlatma iğnesi nasıl vurulur ,yumurta çatlatma iğnesi hakkında bilgiler [ATTACH=full]28308[/ATTACH] Yumurta çatlatma iğnesi nedir? Ne işe yarar? Kısırlık (infertilite) tedavisi gören...
  4. Yumurta çatlatma iğnesi Ovitrelle

[B]ovitrelle nedir,ovitrelle nasıl kullanılır,ovitrelle ile hamile kalanlar,ovitrelle yan etkileri,ovitrelle iğnesi,ovitrelle kullanımı hakkında bilgiler[/B] [ATTACH=full]39435[/ATTACH] Yumurta çatlatma iğnesi kısırlık tedavisinde sıkça kullanılan fakat hastalar tarafından ne işe yaradığı pek bilinmeyen bir ilaç türüdür. Yumurtanın oluşumu ve büyümesinde kullanılan ilaçlar ile...
  5. b12 iğnesi yaptıranlar varmı

selam hanımlar aranızda b12 vitamin iğnesi yaptıran varmı varsa nasıl faydasını gördünüzmü bu iğneyi ne aralıklarla yaptırmak gerekiyor bide sormak istediğim kullananlar için soruyorum kilo aldırıyormu

Sayfayı Paylaş