Çatlatma İğnesi Yaptıranlar

Ayy canim ya ins allahim gonlune gore versin guzel haberlerini bekliyorum burdan yazarsin canim benimde bi sorunum yoktu ama olmadi bi senedir bende kandil gunu ogrendim mutlu haberi uc tane yumurtam olustu doktorum cokguzel olusmus dedi canim bide 36 saatte dikkat ettinmi igneden sonra

Canim ya inan doktorum bu konuda bilgilendirmedi beni ama pazertesi kontrolum var sorarim

Canim on ikinci gun yaptim cikmadi daha sonra 17 gun yaptim cok silik cikti teste saten hemen doktora gittim gebelik gozuktu senin kacinci gunun bugun canim

Guluzarcim amin insallah verir ikiz olsun sorun deyil ama benim sonum tup bebek heralda gecen gun doktaruma gittim ozel doktorum igneyi falan vurundugumu soyledim 2 vurun falan demedi 2 ci kez vurun dugunu bende bilmiyordum sen eltim vurundu yazmisin ya bana demedi 3 ay sonra tup bebek yapalim dedi 3 ay sonra gidicem ama cok zor durumdayim piskolojim bozuldu hic durmadan agliyorum aklima dustukce dua ediyorum allahima yalvararak ama bazen sinirlerim bosaliya esimle bile tarsiyorum anliyacan kotu durumdayim ama herzaman umudum var genede allahim tup bebege komadan bir bebegim olur insallah

Canim kendini bu kadar strese koyma bole yapmaklada olmaz sakin olcaksin tabiki biraz zor anliyorum seni senininde nasibin vardir hic brklemedigin bianda olur ama tup bebek diyorlarsada yap bence durma ama ins o uc ay icinde kendin hamile kalirsin dualrim seninle canim rabbim bu duyguyu sanada nasip eder ne kendini ne esini huzursuz et olcak ben buna inananiyorum burda birgun yazarsin bende hamileyim diye

insallah canim bir gun bende iyi haber veririm ve hamileyim derim bunu o kadar cok istiyorum ki ve yuce mevlam tum isteyenlere nasip etsin bisi sora bilirmiyim nerelisin yaşın kaç senin icin sakincasi yoksa arkadas olabiliriz burda dert ortagi oluruz sohbet ederiz k.i.b bay

Merhabaa benim de size bi sorum acak.bende 4 senelik evliyim ve cocuk icin tedavi goruyorum bende kist varmis onu erittik simdi de yumurta catlatma ignesi yaptirdim bugun.bu yumurta catlatma ignesi ne kadar ise yariyo bi fikri olan varmi

Geri