Çatlatma İğnesi Yaptıranlar

Tesekkur ederim arkadaşlar insallah allahim sizede nasip eder dun doktora gittim 6 haftalik cikti bebisim insallah kucagimada alirim allahin izniyle

Amin inşallah canim ya allahim cok buyuk darisi butun isteyenleri allahim herkese bu sevinci tattirsin rabbim sen nekadarlik evlisin ve kaç yaşindasin

İnsallah olur canim sabret sitres yapma olumuyor felan diye uzulme daha erken olur allahim ona yol gostecekki ola doktorlar ne diyor kist icin

İnsallah olur canim sabret sitres yapma olumuyor felan diye uzulme daha erken olur allahim ona yol gostecekki ola doktorlar ne diyor kist icin
inşallah canım stres yapmamaya çalışıyorum. Şimdiye kadar iki doktora gittim biri daha 1 yıl olmamıştı evleneli aşılama yapalım o ay olmazsa sonraki ay ameliyat dedi diğeri kistin küçük. Ameliyata da aşılamaya da gerek yok dedi 7, 8 aydır tedavi falan görmüyorum doktor bekleyelim dedi bekliyoruz inşallah yüzümüz gülecek bizimde. İlgilendiğin için teşekkür ederim canım.

Ya canim birde aktarlardan ilac bitki felan almayi dusunsene ben kullanmiştim bence kist eriten bitkiler var sen git sorununu soyle onlar sana ilaç verirler

Canim ben hamile kalmadan once bebegim olsun diye aktardan ot aldim hastaligim bitti onu ictim ve1 ay ve obur hastaliğim geldi bir hastalandim ki sorma icerimi temizlemiş işte o ot ondan sonra daha hastalanmadim hamile kaldim tavsiye ederim kullanirsan eger soylerim adiini felan

Geri